► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс ◄

bechoo

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • И др.◄

Cracked-Facebook-Logo-1500x1500-psd49009.png




Предлагам уникални харесвания за facebook страници с потребители само от България и ако участвате в някой facebook конкурс да ви намирам likes за снимката.

Бонус- Всеки намерил човек, който ще ползва услугите ми получава 30 like-s за неговата страница.

Ценоразпис:

Начин на плащане: paypal.gif

- 105 likes [7$] - 1/2 дена
- 305 likes [11$] - 7/8 дена
- 505 likes [19$] - 10/15 дена Временно неактивна!

Начин на плащане cash_logo.jpg- (банков път, еконт, пощенски запис и др.)


- 300 likes- [По договаряне] 7/8 дена
- 600 likes- [По договаряне] 15/20 дена Временно неактивна!
- 1000 likes- [По договаряне] 25/30 дена Временно неактивна!

Работя така:

1. След 50% от уговорените likes ми се плаща 50% от уговорената сума.
2. След като приключа с работата останалата част от сумата.

Това се отнася за големите поръчки 505/600/1000.

Иначе при другите 105/300 след завършване на работата ми се плаща.


Какво предлагам аз повече от другите?

icon.png
На първо място няма да ви измамя.
icon.png
Спазвам уговорените срокове. Дори често ги свършвам много преди уговорения срок.
icon.png
Не искам високи цени, а атрактивни.
icon.png
Давам бонуси и + харесвания.
icon.png
Върша си работата точно и без "шмикерии".


Доволни клиенти:

Поръчах си 105 харесвания тестови и човека ми ги изпълни за около 5 часа. Долу горе съм доволен от потребителя.

Поръчката от 305 човека беше изпълнена за около 2-3 дни, като всичко е ОК. Феновете са изцяло българи, активни са и не дезертират. Доволен съм. Най-вероятно ще поръчам пак в най-близко бъдеше. Прати ми и информация за страницата на ЛС.

Поръчах си пакета за 100 like и съм доволен. Колегата изпълни задачата в указания срок. Сигурно пак ще поръчам тези дни

Благодаря за страницата, мн точен е пича!

Искам да отбележа,че потребителя ми добави 600 лайк-а към снимка за конкурс. Като се съобрази със всичките ми претенций и срокове. Препоръчвам го!

Коректен, доволен съм, изпълнява поръчките, дори и сложни да са!!!

Поръчката беше изпълнена коректно и без забележки.
 
Последно редактирано:
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Вземи промени това:
Работя така:
1. Извършваме 25 % от уговорената сума.
2. След половината част от уговореният брой харесвания извършваме още 25% от изплащането.
3. След приключването на моя работа ( да намеря определения брой харесвания ) останалата част от заплащането.

на:
заплащане след свършена работа.

Първо - нов си.
Второ - няма да се разкарвам 100 пъти до банката.

(нямам интерес към услугата, само ти казвам кое не е удобно в нея)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Надявам се така да е по приемливо, не мога да се доверя напълно, но все пак се опитах да направя, така че максимално добре да е за двете страни.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Направи ревю - вкарай 5 хиляди човека в страницата на форума http://www.facebook.com/predpriemach и ще разберем, че си сериозен :)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Ако се засили форума да ми плати няма проблем, не смятам да работя за едното нищо. Да си видял някъде по горе оферта 5000? Който ме знае, би трябвало да се увери, че съм сериозен. След като изпълня няколко поръчки ще видите и мненията на купувачите. Ще ви помоля да спрете с ненужните коментари, ако имате да кажете нещо смислено и по темата само тогава пишете. Ако бях решил щях да направя ревю, но не искам.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Начин на плащане: PayPal
- 305 likes [8$] - 7/8 дена

Начин на плащане Cash- (банков път, еконт, пощенски запис и др.)

- 300 likes- [30лв] 7/8 дена

От къде идва огромната разлика в цената ?
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Ще чакам отзиви тогава.

Да си видял някъде по горе оферта 5000?
Това значи, че 1000 са максималният брой харесвания, които човек може да поръча?
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Ще чакам отзиви тогава.


Това значи, че 1000 са максималният брой харесвания, които човек може да поръча?
За сега да, това е максималният брой, който човек може да поръча за една страница.. а иначе за по горния коментар огромната разлика идва от това, че аз предлагам услугите и аз определям, не те карам на сила недей и да пишеш. Това можеше да ме попиташ на ЛС, защо се заяждате и вдигате нервите. 1000 е максималния, защото повече едва ли ще смогна, но не е ни невъзможно.

Поздрави!
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Поръчах си 105 харесвания тестови и човека ми ги изпълни за около 5 часа. Долу горе съм доволен от потребителя.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

После ако може да кажеш дали хората са активни и дали има такива, които после дават, че не харесват страницата.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

За сега някои потребители са активни, и няма отхаресване на страницата, а има даже и някой друг нов потребител. Може да опитате 105 тестови и Вие да кажете.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Ако искате да видите как стоят нещата пробвайте с най-малката оферта и именно от 105 харесвания. Няма да има отхаресвания на страницата и ако има интерес от потребителите ще продължат да я посещават естествено.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Поръчах си един пакет от 305 човека и за около 3 часа вече имам 100ина харесвания. Изглежда добре.

П.П. Забравих да добавя, че ценоразписа е скандален :D No offense!
 
Последно редактирано:
От: От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за кон

Поръчах си един пакет от 305 човека и за около 3 часа вече имам 100ина харесвания. Изглежда добре.

П.П. Забравих да добавя, че ценоразписа е скандален :D No offense!

Не е казано, че точно за 7/8 дена трябва да ги направим. Твойте стават бързо, защото за момента имам само още 1 поръчка и не съм ангажиран. И също така оправих цените за Cash.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Поръчката от 305 човека беше изпълнена за около 2-3 дни, като всичко е ОК. Феновете са изцяло българи, активни са и не дезертират. Доволен съм. Най-вероятно ще поръчам пак в най-близко бъдеше. Прати ми и информация за страницата на ЛС.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Нова цена на Facebook страницата 20$.


Информация за страницата

Тема- Кино и телевизия
Жени - 81 %
Мъже - 17%
5200 - България (София)
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Друго:


Във форум с 700 мнения с активен профил и често пиша слагам в подписа си спонсорирани ликове и др.. срещу заплащане.
 
От: ► [ПРЕДЛАГАМ] Харесвания на Facebook страници. • █ • Like-s на снимка за конкурс

Интересно ми е кой и защо ти е дал червена репутация. Да не си оплескал някоя поръчка?
Друго:


Във форум с 700 мнения с активен профил и често пиша слагам в подписа си спонсорирани ликове и др.. срещу заплащане.
 

Горе