★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Продавам Платени статии в сайтове с ВИСОК PAGE RANK И добра посещемост през годините..
По желание мога да покажа посещаемостта за няколко месеца назад. (Някой от сайтовете преди месеци имаха над милион посещения на месец)

Сайт 1:

✦ Page Rank 5
✦ Цена НА ЛС


Сайт 2:

✦ Page Rank 5
✦ Цена НА ЛС


Сайт 3:

✦ Page Rank 4
✦ Цена НА ЛС



%%% ПАКЕТ ОТСТЪПКИ %%%%

✯✯✯ 1 статия 3те сайта = Цена НА ЛС ✯✯✯ (за 3те сайта, статията ще бъде различна и уникална)
✯✯✯ 5 статии Цена НА ЛС ✯✯✯
✯✯✯ За по-големи поръчки се свържете с мен ✯✯✯


✂--------------------------------

Условия

* Статията МОЖЕ да бъде написана от нас абсолютно безплатно и ще има уникалност от 93% нагоре
*** запазваме правото си да НЕ пишем статия, ако е по-трудно зададена тематика
*** възможно е статията да не Ви допадне. Не можем да гарантираме за качеството.
*** можем да гарантираме само за уникалността, която ще е над 93%

* В статията може да има до 2 линка
* Линковете остават ЗАВИНАГИ в сайта. Статиите НЯМА да бъдат премахвани!
На последния PR update, сайтовете удариха висок Page Rank, заради посещаемостта им, и заради хилядите баклинкове водещи към тях)

* По желание статията/статиите която е качена в сайта НИ може да бъде публикувана/публикувани във Facebook Страница с общ брой фенове над 222,000 фена(абсолютно активна с над милион рийч++ на седмица) (линковете от страницата НЕ СЕ трият)


Цената за публикация на ЕДНА статия в страницата е 10 лева (Статията е тази, която се пише в наш сайт)
Цената за публикация на ТРИ статии в страницата е промоция 20 лева (статиите са тези, които се пишат в нашите сайтове)
Публикацията в страницата ще Ви донесе по-бърза индексация и трафик към сайта, в който е публикувана. Това ще даде тласък към линковете в статията. (Силно препоръчвам това!)


Редовните клиенти, които са поръчали минимум един път от мен, ще получат отстъпка 10% за всяка следваща поръчка. ;)

✂--------------------------------


Сайтовете ще предоставя на ЛС.
Моля само заинтересовани хора да ми пишат на ЛС

(Сайтовете са на Български, както и страницата)

РЕВЮТА:

vlad0 каза:
Получих си ревюто и смело препоръчвам услугата :)

Поръчах публикуване на 3 статии в трите сайта, като статиите бяха предоставени от monefff. Статиите бяха написани по зададени от мен теми и то написани доста качествено. Въпреки тривиалните теми, успяха да докарат над 95% уникалност! Като се има в предвид, че идват като бонус, по качество надминаха възможностите на някои копирайтъри :)

Комуникацията е перфектна и всичко беше свършено бързо и качествено, статиите бяха добавени веднага след като ги прегледах и одобрих с линкове към кл. думите, които си избрах.

Смело препоръчвам! Сайтове с PR4 и 5 не бива да се пропускат

nuni каза:
Изключително съм доволен от услугата, която предлага monefff, а именно:

- лесна комуникация, човекът разбира от половин дума
- професионално отношение.
- получих статия в сайт с пр5, която е грамотно написана с уникалност 100/100 според Advego.

Всичко това в бързи срокове на работа, както аз харесвам да работя.

plamensl каза:
Бързо и коректно изпълнено.
Много добро качество на статиите.
Бих препоръчал услугата.

Вече имам няколко направени поръчки и има осезаем много хубав и бърз ефект от статиите.
Грамотно написани и уникални статии, сайтове също са добри. Няма да съжелявате да поръчате, а и с moneff се работи много лесно и винаги е коректен!

Искрено препоръчвам колегата. Чудесно свършена работа, страхотна комуникация, работи бързо, качествено и на добра цена. За в бъдеще ще се възползвам от услугите му.


Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Rock
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

записвам се за ревю :)
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Какви са нишите на сайтовете ?
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

интересувам се от сайтовете, прати линк и за 3 те
 
Re: От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

интересувам се от сайтовете, прати линк и за 3 те
Имаш ЛС :)
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

На какъв език са сайтовете?
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Записвам се и аз за едно ревю. ;-) Ще ти пиша на Skype идните дни.
 
Re: От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

(Някой от сайтовете преди месеци имаха над милион посещения на месец)

От?
Facebook .. когато ставаше за нещо :lol:

Сега посещенията са от гоогле изцяло
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Получих си ревюто и смело препоръчвам услугата :)

Поръчах публикуване на 3 статии в трите сайта, като статиите бяха предоставени от monefff. Статиите бяха написани по зададени от мен теми и то написани доста качествено. Въпреки тривиалните теми, успяха да докарат над 95% уникалност! Като се има в предвид, че идват като бонус, по качество надминаха възможностите на някои копирайтъри :)

Комуникацията е перфектна и всичко беше свършено бързо и качествено, статиите бяха добавени веднага след като ги прегледах и одобрих с линкове към кл. думите, които си избрах.

Смело препоръчвам! Сайтове с PR4 и 5 не бива да се пропускат :)
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Точен анкор ли ползва или бранд линк?

И докладвай за промени в ранкинга ако може :D

Получих си ревюто и смело препоръчвам услугата :)

Поръчах публикуване на 3 статии в трите сайта, като статиите бяха предоставени от monefff. Статиите бяха написани по зададени от мен теми и то написани доста качествено. Въпреки тривиалните теми, успяха да докарат над 95% уникалност! Като се има в предвид, че идват като бонус, по качество надминаха възможностите на някои копирайтъри :)

Комуникацията е перфектна и всичко беше свършено бързо и качествено, статиите бяха добавени веднага след като ги прегледах и одобрих с линкове към кл. думите, които си избрах.

Смело препоръчвам! Сайтове с PR4 и 5 не бива да се пропускат :)
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Изключително съм доволен от услугата, която предлага monefff, а именно:

- лесна комуникация, човекът разбира от половин дума
- професионално отношение.
- получих статия в сайт с пр5, която е грамотно написана с уникалност 100/100 според Advego.

Всичко това в бързи срокове на работа, както аз харесвам да работя.
 
От: Re: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

moneff пиши ми на ЛС контакти (Skype примерно) да говоря нещо с теб по повод темата. Мерси
 
От: ★★★★★ Платени СТАТИИ в Новинарски сайтове с ВИСОК PAGE RANK и посещения ★★★★★

Край на промоциите.

Офертата е с нови по-ниски цени. :)
 

Горе