★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
★★★★★
1000 СОЦИАЛКИ
{ 1000 SOCIAL BOOKMARKS }
★★★★★


$12 (!)







1000 различни уебсайта за социални отметки
Можете да използвате множество URL адреси /вътрешни страници/
Суперспин формат
Социалките ще бъдат от различни IP адреси
Възможност за локализация /за Европа и САЩ/ на ниво страна, или Щат /не всички щати са достъпни/
Възможност за Дрийп Фийд /постепенно пускане/
Възможност за Пинг
Възможност за миксиране в RSS емисия и събмит на последната в големите директории за емисии








 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Това е оферта само за сайтове извън БГ предполагам,нали?
Защо ли питам?
Пуснете някоя оферта и за Булгериан сайтс:)
 
От: От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Това е оферта само за сайтове извън БГ предполагам,нали?
Защо ли питам?
Пуснете някоя оферта и за Булгериан сайтс:)

Има доста колеги във Форума, които предлагат сходни услуги, ориентирани към БГ зоната..
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Питал съм няколко,но повечето отговори примерно за статии са "ами аз вече не пиша защото искат уникалност одобрение и не мога да спинвам,ами трябва примерно да напиша 60 уникални статии и ше ти взема повече,а и май нямам време да се занимавам",нещо от този род иначе за регистрации по директории няма проблеми,но те са 400 директории в БГ това мога и сам да го направя.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Питал съм няколко,но повечето отговори примерно за статии са "ами аз вече не пиша защото искат уникалност одобрение и не мога да спинвам,ами трябва примерно да напиша 60 уникални статии и ше ти взема повече,а и май нямам време да се занимавам",нещо от този род иначе за регистрации по директории няма проблеми,но те са 400 директории в БГ това мога и сам да го направя.

Че какъв ти е проблема да използваш тази услуга? Кирилица може да се слага като тайтъл ( анкор )
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

ман аз ползвам сходна услуга има цяла тема в форума за нея до сега не съм имал проблеми :) И да има много букмарк сайтове и микроблогинг системи, които позволяват кирилица :)
 
Последно редактирано:
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

ман аз ползвам Linx.bg до сега не съм имал проблеми, хората са точни, получавам си отчета и има резултати :) И да има много букмарк сайтове и микроблогинг системи, които позволяват кирилица :)

Това, което си го написал нито отговаря на въпроса, нито има общо с офертата на Kalos :twisted:.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Pisara Как да не отговаря,тoва което е написал човека е сходна услуга, ориентирани към БГ зоната,така е като се чете само заглавието на темата и последния коментар.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Pisara Как да не отговаря,тoва което е написал човека е сходна услуга, ориентирани към БГ зоната,така е като се чете само заглавието на темата и последния коментар.

Има си тема за линкса и бг социалките, ето я: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34387

А това е тема и услуга на Kalos.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Да но не може да очакваш 100% чиста тема винаги има лирични отклонения няма начин:).
Теми от рода в които всеки отговор е "да и аз взимам един пакет" са малко скучни не смяташ ли?
По горе аз питам просто дали важи и за БГ сайтове,което има връзка с темата според мен.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Теми от рода в които всеки отговор е "да и аз взимам един пакет" са малко скучни не смяташ ли?
По горе аз питам просто дали важи и за БГ сайтове,което има връзка с темата според мен.

Темата е за услугата на Калос, хората очакват мнения и резултати свързани с нея.
Пуснах ти линк към това, което ти трябва, РемайнД също ти го е написал добре.

Това е, всичко е достатъчно ясно.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Да но не може да очакваш 100% чиста тема винаги има лирични отклонения няма начин:).
Теми от рода в които всеки отговор е "да и аз взимам един пакет" са малко скучни не смяташ ли?
По горе аз питам просто дали важи и за БГ сайтове,което има връзка с темата според мен.

Не че не може, а трябва и се очаква, това е пазар и принципно трябва да е най-чист, пробвай на напишеш такова мнение в bhw, особено с линк към друга услуга, дали няма да почиваш от седмица до месец. Защо такива мнения да се скучни, повечето даже казват постни си transaction ID-то в темата и т.н така се вижда, че услугата се купува, това си един вид реклама.

Аз лично ще се репортна сам, защото и моето мнение е офтопик, та се надявам да почистят темата.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Здравейте, изключително много се извинявам на всички ви и най вече на Kalos. Просто нещо не съм бил на център въобще. Трябваше да му го напиша това на лично. Не съм искал да правя реклама на никой. Просто исках да насоча колегата. Знам, че изглежда тъпо и бих се радвал модератра да изтрие мнението ми. Промених мнението. Призовавам и потребителя, цитирал ме да направи същото ако може :). Успех Kalos
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Здравейте, изключително много се извинявам на всички ви и най вече на Kalos. Просто нещо не съм бил на център въобще. Трябваше да му го напиша това на лично. Не съм искал да правя реклама на никой. Просто исках да насоча колегата. Знам, че изглежда тъпо и бих се радвал модератра да изтрие мнението ми. Промених мнението. Призовавам и потребителя, цитирал ме да направи същото ако може :). Успех Kalos

Самият аз десетки пъти съм насочвал към услуги на колеги, ориентирани към бг източници в отговор на запитвания, направени ми на ЛС.
Така или иначе, услугата спокойно може да се ползва и за бг сайтове, мое мнение е, че е по-добре първо страницата/те да минат през локални /български/ източници /били те директории, социалки, и т.н. без значение/ и едва след това да се засилват с натурално англоезични източници.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Като един от тях, пускам 5 пакета с 50% отстъпка

-валидно до изчерпване на количествата.
 
Re: От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Самият аз десетки пъти съм насочвал към услуги на колеги, ориентирани към бг източници в отговор на запитвания, направени ми на ЛС.
Така или иначе, услугата спокойно може да се ползва и за бг сайтове, мое мнение е, че е по-добре първо страницата/те да минат през локални /български/ източници /били те директории, социалки, и т.н. без значение/ и едва след това да се засилват с натурално англоезични източници.

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

Като един от тях, пускам 5 пакета с 50% отстъпка

-валидно до изчерпване на количествата.

Честито, да си жив и здрав :) Прати на лично какво е необходимо да взема един пакет.
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Я промоцийка :D
Има ли свободен пакет с отстъпка и за мен?
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Я промоцийка :D
Има ли свободен пакет с отстъпка и за мен?

Има!
Приемам детайлите на ЛС -
✔URL(s) - 1-101
✔ключови думи /ше бъдат използвани за Тайтъли/
✔описание /или ще го генерирам аз/
✔предпочитание за постепенно изливане - дни, седмици,веднага
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Мога ли да се възползвам от пакет :) Става въпрос за бг сайт, аз ще ти дам цялата информация в спин вариант ?
 
От: ★★★★★ [SEO]1000 СОЦИАЛКИ

Ако има още два промо пакета бих ги взел за ЕН сайтове. Пиши на ЛС ако са останали.
 

Горе