1.2 млн. лв. за рекламни подаръци за председателството

Обоснован, необоснован, покрай това председателство колко пари ще бъдат хвърлени към близки до ГРОБ фирми не е истина просто. Ама и добре са го замислили! Паур Банци, USB преходници и вратовръзки ще подаряват. Никой не може да каже кое колко струва. Каквато и цена да му сложат, все може да се докаже. От тея пари 2/3 ще бъдат откраднати минимум.

Ето я статията: http://dnes.dir.bg/news/predsedatelstvo-evropeyski-parlament-reklamni-podaratzi-26266277?nt=4

Струва ли ви се обоснован такъв голям разход... за календари и вратовръзки?
 
Ще пуснат за 30 000 лв рекламни материали, другото в джоба се прибира :D:D Поне досега все така ставаше с лога, фейсбук страници и онлайн платформи...
 
То това е капка в морето, доколкото знам за цялото председателство ще фръкнат към 200 000 000, не съм сигурен евро ли, лева ли. И то само за ремонти на конферентни зали и тн. екстри. Те затова толкова му се радват на това, че голяма жътва ще бъде.

Най-дразнещото е, че постоянно вият, че нямат пари. Аз като нямам пари се оправям с каквото имам, не вземам на заем да се показвам пред чужденците. Абе типична българска работа, гащите му скъсани, ама ВъйФонето на изплащане на масата....

Ще пуснат за 30 000 лв рекламни материали, другото в джоба се прибира :D:D Поне досега все така ставаше с лога, фейсбук страници и онлайн платформи...
 
Голяма работа, то където и да е в която и да е било държава такива пари се крадът и това не зависи от това кой е на власт. Който и да е на власт все ще вземе.
 
Служебните автомобили гълтат много повече пари от данъци.
Вие за некъф милион се кахърите.
 
Еее, това е повече от нормално. Какво очаквате. Скоро няма да има друга лапачка, та сега му е времето. Барем позакърпят НДК малко. Както се казва, каквото са строели едно време, сегашните не могат дори да го боядисат. :) Но нека правят. Поне тук знаем, че ще остане после и за българина. НДК е символична сграда и лично аз мисля, че парите, които ще се налеят, ще подобрят малко фасадата и всичко около нея. А за рекламните подаръци....не са много пари....все пак няма да са само пликчета, календари, химикалки и тефтерчета. Обзалагам се, че ще има чаши, флашки, тениски, а дано на някой креативен му дошъл и по-добра идея от общоприетите - например лазерни поинтери, красиви магнитчета за хладилника и други.
 
Дано не стане като централна гара. В архитектурно отношение я освиниха много, но иначе наистина вече всичко си е лъснато и новичко и модерно. Поне пероните имаха нужда от ремонт и сега са както трябва, въпреки че кой умни измисли да слагат високоговорители на абсолютно всеки стълб.
 
360 хил. лв. за популяризиране на председателството на ЕС

Министерският съвет одобри и Работната програма на Комуникационната стратегия на България за Европейския съюз за 2017 г.

Общият бюджет за изпълнението й възлиза на 900 000 лв. За изпълнението на Националния план по програмата са предвидени 360 000 лв., а за Международния план - 540 000 лв.
 
360 хил. лв. за популяризиране на председателството на ЕС

Министерският съвет одобри и Работната програма на Комуникационната стратегия на България за Европейския съюз за 2017 г.

Общият бюджет за изпълнението й възлиза на 900 000 лв. За изпълнението на Националния план по програмата са предвидени 360 000 лв., а за Международния план - 540 000 лв.
Youtube каналче тук, Facebook страничка с купени фенове там и ги обутаха парите. :)
 

Горе