10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

violeta

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! :)

Продавам линкове в голяма Facebook страница, която в момента има над 220 000 последователи. Феновете са предимно българи.

Цена: 10 лева за един линк, 25 лева за 3 линка.

Плащане: Ипей и по банков път.

Повече инфо за страницата - на Скайп: umugul1 или на мейл: violeta.dimitrova7 {at} gmail {dot} com

(Не мога да изпращам лични съобщения, защото съм нова във форума. Извинявам се за неудобството.)
 
Последно редактирано:
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Офертата още важи! :)
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Колко приблизително посещения трябва да очакваме от един линк
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Колко приблизително посещения трябва да очакваме от един линк

И аз се чудя същото.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Ако са 500 и повече - цената е добра, ако са около 300 горе-долу бива, но ако са под 200 си е пълна трагедия особено като се има в предвид какъв талаш е трафика от ФБ
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Хубаво е да продавате линкове, само ако не пускахте през 10-15 минути ваши линкове с новини, сигурно се връзват по 50 на ден. Не се прави така! карайте малко по-спокойно, това да не е МАНДРА?
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Броят на посещенията зависи от самата публикация. Ако тя е интересна, с хубаво заглавие и описание, ще привлече повече посещения. :) Платените линкове стоят половин час най-отгоре, а не 10-15 минути, както е писал колегата по-горе. Поздрави.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Успех, Вили! След време вероятно ще се възползвам! :)
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Благодаря, goodman! :) Успех и на теб!
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Не мога да разбера аудиторията тук на толкова тъпа ли изглежда на собствениците големи ФБ страници или те по навик от ФБ така я карат.
За последните няколко месеца почти всеки който продава линкове в големи (над 100к) групи или страници съм го питал какво може да се очаква от един линк и винаги получавам едни и същи отговори:
- Не знам
- Нямам представа
- В зависимост от атмосферното налягане и слънчевите изригвания и тн.
Не мога да разбера в какво се опитват да ни убедят, че тези страници от над 100к са им единствените страници във ФБ и нямат други към които да линкват и за това не знаят какъв трафик генерират линковете им?
Или просто така им е по изгодно защото няма как да обосноват калпавият си трафик за десетина лв.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Аз съм рекламирала в подобна страница, над 200к, успявах да докарам трафик между 800 и 1500, което ми се струва твърде малко. Но ако си направим простата сметка, че 1/2 от групата не вижда постовете /вече/, някакъв друг процент не са в моя таргет, голяма част не четат какво излиза изобщо по стените им и като се замисля числото около 1000 даже е добро попадение. Рекламата във фейсбук е добра, но трябва да е на подходящо място, в подходяща поддържана група, постовете да са интересни и да грабват още в първия момент. Въпроса не е само в пускането на реклама в голяма група, в която вероятно 50% въобще не са активни потребители и дори не знаят, че са там, може би по-малка група, но по-заинтересована би била по-добър вариант и е крайно време да не се обръща толкова внимание на броя фенове, а на тяхната активност. Звучи ми несериозно в група от над 200к при пускане на реклама само 25-30 човека да са харесали поста.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

И кое му е несериозното? Просто зависи от поста. Големите страници обикновено са на някаква обща тематика и хората искат да се забавляват там. Като им пуснат линк, който не ги интересува и не ги грабва, е нормално да не влязат. Също така няма как да знаеш колко хора въобще са във фейсбук, защото не всички си стават/лягат с компютъра, така че и времето когато ще се пускат тези линкове от значение. Никой админ обаче не може да ти каже колко харесвания ще има и колко посещения ще има от един линк. Затова си вземете 1-2-3-4-5 линка, пробвайте и ако ви е изгодно - рекламирайте. Така сами ще видите колко човека ще влязат.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Пипилота, ако рекламата ти е струвала 10лв - и си получила 1000 посетители е добър резултат поне за мен, дори и имайки в предвид това че трафика във ФБ е пълен траш.
Редрум ако линковете бяха по 1лв не е проблем да си правиш експерименти но при положение че продаваш нещо за 10лв е несериозно да казваш че всъщност не знаеш какво продаваш, още повече че забравяш да споменеш че малко след като пуснеш платеният линк, пускаш твой който го затрупва.
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Офертата още важи! :)
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Не мога да разбера аудиторията тук на толкова тъпа ли изглежда на собствениците големи ФБ страници или те по навик от ФБ така я карат.
За последните няколко месеца почти всеки който продава линкове в големи (над 100к) групи или страници съм го питал какво може да се очаква от един линк и винаги получавам едни и същи отговори:
- Не знам
- Нямам представа
- В зависимост от атмосферното налягане и слънчевите изригвания и тн.
Не мога да разбера в какво се опитват да ни убедят, че тези страници от над 100к са им единствените страници във ФБ и нямат други към които да линкват и за това не знаят какъв трафик генерират линковете им?
Или просто така им е по изгодно защото няма как да обосноват калпавият си трафик за десетина лв.
Трафика в повечето случай е минимален. Затова няма и да обяснят. Най-честия отговор е "ако е интересна статията" ще дойдат много! 10 лв. за това е пълна глупост!
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Трафика в повечето случай е минимален. Затова няма и да обяснят. Най-честия отговор е "ако е интересна статията" ще дойдат много! 10 лв. за това е пълна глупост!

Колега, всеки сам преценява дали има ефект, или не. Не разбирам защо атакуваш по този начин, но няма значение. Всичко най-хубаво! :)

Поздрави
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

Аз съм доволен от услугата. Получих малко над 3000 посещения. Може би, ако статията ми е по-интересна, ще са повече....
 
От: 10 лева - Продавам линкове във Facebook страница с над 220 000 последователи

може ли линк към страницата
 

Горе