10 реда текст да не може да измислиш.. :)

radev

Well-Known Member
10 реда текст ако не можеш да измислиш, по-добре да се самоубиваш или да одиш да пасеш овцете или да ринеш на прасетата :) И по-бързо, че да не пилееш време докато си млад и може да ринеш бързо и да си вадиш не само за хлеб ами да има и за сол :)

http://www.google.bg/search?hl=bg&q...fe=off&prmd=ivns&filter=0&fp=96c17f72beedce00
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Мале бате, теб не само са те окрали, ами направо са си направили гаргара. Как може да има 20 резултата за едно цяло изречение, както виждам аз, а както казваш ти - 10 реда. Това са хора за разтрел. :) Не знам какво да ти кажа, освен, че съжалявам, че така се е получило. Това определено не работи добре за теб.
 
От: Re: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Е ще падна!!!! :D:D
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Или си го имаш, или го нямаш, мозък не се продава наливен! :)
Те направо целия текст са си копирали, не е само това изречение... Направи си извода кой е мерило за качество в тези среди.. ;)
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

хахаахах

еми.... :)

Да са живи и здрави.

www.dennews.bg (наши клиенти)май ше завеждат дело срещу Струма.ком, дето им гепят новини. Днес са говорили с адвоката, които е оправдал братята Галевки. За фън колко му е да се мушна да се вреда за малко и аз :)) Ма мноо бачкане, жалко че нямам време за глупости.

Мноо мразиш пушкин едно време, караха ме да го зубря наизуст...
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

хаха ...

"Бул Инфо Медиа" ЕООД е екип, работещ в сферата на Интернет технологиите и е специализирана в уеб дизайна, изграждането на цялостни уеб проекти - страници в Интернет, цялостни уеб


BGArea е екип, работещ в сферата на Интернет технологиите и е специализирана в уеб дизайна, изграждането на цялостни уеб проекти - страници в Интернет, цялостни уеб

и т.н.

не моа се спра да се сменя :)
ама е късно и ше лягам, че утре пак ше бачкам.

Айде лека ви
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Ще зема да им пусна mass mail с интересен субджект.
И ще им пратя темата. Белкем дойдат и вземат да станат членове на форума и да пуснат теми "Kak da se naucha da mislq i pi6a tetkstove"
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

През последните години услугата web design се "развива" ... предимно чрез крадене на идеи и готово съдържание ... :)

Още на времето ни бяха окрали Условията за употреба на нас.
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

През последните години услугата web design се "развива" ... предимно чрез крадене на идеи и готово съдържание ... :)

Още на времето ни бяха окрали Условията за употреба на нас.

Този дето го е направил трябва да е бил невменяем или неук :)
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Еми, колкото и хаотичен да е живота, понякога трябяа да следваш правила и да си дадеш зор :)
Успокоението ти е обосновано и гарантирано :)
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

така е, хората искат да правят бизнес ама не става така. аз имам подобен случай - един "играч" купи един скрипт който продавам, и аз му викам - смени си текстовете и картинките. тоя го пуснал без да бутне нищо и се чуди що продава по два талона на година, докато другите печелят хиляди на ден. требва си и акъл. сега го продава тоя скрипт за 3 бона, където го купи от мен за 300 кинта :D
смех
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Ждравейте.Ем да.Да ви кажа честно съм затрупан с уроци и не мога да мисля по такива проблеми,а какво остава да програмира,, за това се средоточавам напълно и само върху програмирането и не мисля за други неща и така напълно неволно съм намерил ваш текст за моя сайт за което се извинявам.

В момента хоста на сайта ми е в профилактика и не мога да си си сменя файловете.При първа възможност това ще стане :)

така е, хората искат да правят бизнес ама не става така. аз имам подобен случай - един "играч" купи един скрипт който продавам, и аз му викам - смени си текстовете и картинките. тоя го пуснал без да бутне нищо и се чуди що продава по два талона на година, докато другите печелят хиляди на ден. требва си и акъл. сега го продава тоя скрипт за 3 бона, където го купи от мен за 300 кинта :D
смех

М не е така.Ние нямаме за цел да продаваме труда си.Ние сме само четирима ученика и програмирайки се упражняваме.
 
Последно редактирано:
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Има едно много просто правило: Това че не знаеш закона, не те оневинява.

Очаквам премахването, както ми писа на е-мейла.
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Има едно много просто правило: Това че не знаеш закона, не те оневинява.

Очаквам премахването, както ми писа на е-мейла.
А другите 100 човека, какво ще ги правиш бате? :) Нямат хората време да си платят или да дадат на някой да им го напише. До къде сме стигнали. Представи си.
 

Горе