100 кинта за Sales Page Writter $$$ ама истински

BullBlogger

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Изисквания:
- отличен английски език, за предпочитане "американски" английски
- предишен опит - моля, приложете поне три образеца на sales pages писани изцяло от вас

Заданието:
- тематика SEO
- дължина прибл 1500-2000 думи като ще се съобразя с аргументирани отклонения
- ще получите кратко описание на продукта/услугата с основните акценти и таргет аудиторията

Какво се очаква от вас:
Да структурирате изцяло Sales Page както следва:
  • Текст - 100 % написан от вас
  • Предложения за изображения - можете да приложите примерни изображения или да опишете необходимото изображение. Ако можете да предложите подходящи авторски изображения изрично посочете цена в офертата
  • Видео - опишете кратко съдържание на видеото (едно или две). Видеото няма да се изготвя от вас или ако имате тази възможност, предложете цена

Показатели и тежест при избора на изпълнител:

50% предишен опит
30% пълнота на офертата (авторски изображения и/или видео)
20% цена

Начин на плащане:
Банков превод в България - само
Авансово плащане - в зависимост от репутацията ви във форума и успешно приключените сделки е възможно авансово плащане до 50 %

Приблизителна стойност на проекта: 100 лв. Аргументирани предложения, степен на завършеност на проекта, както и предишен опит могат да бъдат основание за завишаване на бюджета.

Допълнителни изисквания:

НЕ ПРИЕМАМ ОФЕРТИ:
  • пуснати директно в темата - моля, изпращайте вашите предложения САМО на имейл bullblogger (at) gmail.com или на ЛС
  • от хора с отрицателна репутация и/или itrader

Благодаря и (си) пожелавам успешна съвместна работа!
 
От: 100 кинта за Sales Page Writter $$$ ама истински

Явно ще си го пиша сам.

Ако все пак някой смята, че ще е удоволствие да работим заедно при такива условия нека не се стеснява да ми пусне едно мейлче или ЛС - бих искал следващия път да имам готови контакти вместо да пускам обяви.

Благодаря!
 
Единствено се сещам за ivo1017 от форума, добри неща пише, но незнам дали ще се съгласи, може да го питаш :)
 
От: 100 кинта за Sales Page Writter $$$ ама истински

Благодаря Blinky, дирих, дирих а беше спешно. Едни убафци като ми поискаха 300 долара за 2500 думи чист текст и ща не ща седнах си го написах сам.

Изключително много оценявам предложението ти, още веднъж благодаря!
 
Добре, ще ми кажеш ли какво се изисква и да ми дадеш повече инфо на лично. Тия са луди, купувача никога няма да излълве толкова много. Ако не го грабнеш в началото забрави. :)

Но ще се прави според изискванията ти. Пиши ми.
 
От: Re: 100 кинта за Sales Page Writter $$$ ама истински

Единствено се сещам за ivo1017 от форума, добри неща пише, но незнам дали ще се съгласи, може да го питаш :)

Сега виждам темата. Бублогър с Англ. език няма да се справя, но мога да помогна за текста. Ще ми трябва може би седмица, за да видя какво точно ги интересува потребителите. Мога да ти предложа класическо сейлс копи, стил Кликбанк. Имам да ти връщам услуга.

И все пак... Мисля, че Smeltzer от MMD беше пуснал тема за $ 97 for sales copy от една американка. Мога да го питам.

Иначе мога да се похваля, че от собствен продукт до сега има само едно искане за refund на парите.
 
От: 100 кинта за Sales Page Writter $$$ ама истински

Здравейте,

преди време, (може би още при пускането на обявата) Ви бях изпратил ЛС и писмо на посочения e-mail.

Не помня дали бях дал моя лична цена, може и това да е изиграло роля за решението Ви. Съгласявам се с посочената в темата.

Ако все още търсите човек и имате желание да работим заедно съм насреща.
 
Последно редактирано:

Горе