1000 импресии = 80 стотинки! (предлагам)

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Импресиите са само от хора, изцяло реални.
Ще сложим Ваш банер под навигационното меню, размер 234x60.
А сайтът е www.igratabg.com - нов е (3 седмици), с авторско съдържание и се развива много добре.
трафика е 95% bg 5% останалата част на европа :) над 100 уникални/ден
контакти и-мейл: boian_iankov (at) abv.bg

Също размяна на банери на вътрешна страница с качествени гейм сайтове.

При интерес предоставям независима статистика, безплатно администраторско панелче в което да си следите импресиите и т.н.
 
offtopic sorry

играта зарибява ама цветовата гама на дизайна нещо не ми допада.

Героят ще почива 31 минути. :roll:
 
gunshot, здрасти и добре дошъл тук във форума. Радвам се че си с нас и успехи с трейда. :) Еми дай малко разяснения като:
Какъв е трафика (Бг, чуждестранен...)
Колко юника на ден има
От къде идва трафика

Може някой да се заяриби ако види тези показатели, на мен лично ми звъчи оферта 1000 импресии = 80 стотинки!

Приятен престой тук. :wink:
 
Как се осъществява плащането , и съответно има ли оферта за кликове вместо за импресии ?
 
Blinky каза:
gunshot, здрасти и добре дошъл тук във форума. Радвам се че си с нас и успехи с трейда. :) Еми дай малко разяснения като:
Какъв е трафика (Бг, чуждестранен...)
Колко юника на ден има
От къде идва трафика

Може някой да се заяриби ако види тези показатели, на мен лично ми звъчи оферта 1000 импресии = 80 стотинки!

Приятен престой тук. :wink:
благодаря за съвета, ще си едитна първият пост с тази информация.
иначе трафика е 95% bg 5% останалата част на европа :)
идва от:
70% direct hit
25% сайтове-каталози
5% гугъл (тъй като сайтът е нов)

а форумът ви е много добър според мен!
 
ZzZaPyr каза:
Как се осъществява плащането , и съответно има ли оферта за кликове вместо за импресии ?
офертата е само за импресии :) мисля, че е наистина добра, няма да правя сравнения с цените на други системи - преценете си сами.
имам един рекламодател, който плати за няколко месеца още преди старта на сайта и е доволен и ще продължим да работим заедно.

плащането може да се осъществавя по различни начини включително банков път - при интерес ми пишете на ЛС или на мейла за да се уговорим за подробностите
 
Радвам се че ти харесва форума, и ние се радваме като се записат хора като теб. :)

Еми сега чакай оферти, и щом е на импресии, значи съвета ми към останалите е да си подберат няй добрите банери. А колко слота имаш? Ако са повече от един - може да кажеш, защото много хора тук могат да искат част от трафика ти. :wink:
 
Айде , ще разработя някакво ново , привличащо вниманието банерче и най-вероятно ще се запиша тъй като офертата е много добра ;)
 
ZzZaPyr каза:
Айде , ще разработя някакво ново , привличащо вниманието банерче и най-вероятно ще се запиша тъй като офертата е много добра ;)

Да, наистина офертата е супер, и аз се чудя. Ама ще го реша. :roll:
 
А Апостолов ше ми разправя, че банерите били отживелица. Ей го пича - предлага 1000 импресии на 80 стотинки, аз предлагах линк за 50 лева на месец, като генерирам 20-30 000 импресии на месец с PR5 домейн. Кое е по-оферта? Банера естествено, защото е ПО-ГОЛЯМ!
 
georgimateev каза:
А Апостолов ше ми разправя, че банерите били отживелица. Ей го пича - предлага 1000 импресии на 80 стотинки, аз предлагах линк за 50 лева на месец, като генерирам 20-30 000 импресии на месец с PR5 домейн. Кое е по-оферта? Банера естествено, защото е ПО-ГОЛЯМ!
мисля, че коментарът ти беше абсолютно излишен, защото:
1. импресиите са си импресии, ти не знаеш колко импресии имам аз
2. аз не предлагам реклама за да си качи някой PR-а, а за посещения. който иска да си качва pr-a слада качествено съдържание, регистрира се в каталозите с pr4-6 и чака 3 месеца.
3. всеки може да прецени сам "Кое е по-оферта?"
4. според мен моето е по-оферта, но това не е важно. важното е, че офертата ми е ДОБРА.

успех и не се ядосвай за глупости :)
 
Не бе пич, аз не искам да ти подбивам клиентелата, все пак съм си пуснал офертата и те са я видели. Ставаше въпрос за т'ва, че банера си е много по-оферта от един гол линк.
 
ами банера привлича повече внимание. аз например рекламните линкове в bgtop някак си изобщо не ги забелязвам, но не винаги е така.
някои хора пък така са си скривали ad-sense, че съм се обърквал да кликна без да разбера какво е :lol:
зависи от случая
 
Работата е там че българите все още се радват на шаренкото. Иначе 8 стотинки на посетител при 1% клик трю. Интернет реклама от български трафик се изплаща само ако не искаш да купуват нещо. Как ще печелиш си е твоя работа
 
gunshot каза:
ами банера привлича повече внимание. аз например рекламните линкове в bgtop някак си изобщо не ги забелязвам, но не винаги е така.
някои хора пък така са си скривали ad-sense, че съм се обърквал да кликна без да разбера какво е :lol:
зависи от случая
Мдам, ако ти направят хубав банер, можеш да кажеш всичко с него и даже не е нужно да се кликва :) А и на 400x80 има по-голям шанс да кликне, отколкото на едно линкче.
 
georgimateev прав си, кликванете не е всичко, особено ако рекламираш продукт и го видят 100-200 човека по 30 пъти.

vitohol, интересно е това предположение за единият процент - аз никога не съм си правил такава статистика. но най-вече зависи според мен от това дали банерът ще привлече аудиторията - ако в моят сайт някой реши да рекламира хапчета виагра, ще има много по-малко кликвания, отколкото ако рекламира сайт за запознанства.
за купуването - младите хора започват да купуват малко по малко от интернет - например с sms разплащания :)
 
интересна цена :) а би ли казал колко импресии се падат средно на посетител? също така ако един бот направи примерно 1000 импресии пак ли се броят или има начин да се блокира това?
 
импресиите на посетител са около 40 и смятам че е добре :)
за сравнение при други игри (най-популярните в България) това число е доста по-голямо.

а за ботовете - играта използва мой авторски CMS и универсален бот или бот за някаква готова система едва ли ще свърши работа.
разбира се някой може да реши да направи бот и да го пусне (в момента няма captcha при логин и регистрация, но има други защити), но типа на играта е такъв че няма да извлече полза от това :)
 

Горе