11 причини да не използвате ICN

pin4era

New Member
1. Скрити условия за хостинга
2. Постоянно ви тормозят за надвишаване на процесорното време
3. Сами блокират функции на сайтовете на клиентите си, без тяхното знание и съгласие
4. Обаждат ви се през уикенда между 14 и 16 часа да ви безпокоят, като си крият номера
5. Пускат негативни коментари във facebook за клиентите си
6. Продават домейни които след това ви отнемат
7. Спамят клиентите си по форумите
8. Най-ниско квалифицираният и неучтив екип за поддръжка
9. Най-некомпетентния и арогантен екип за продажби
10. Най-некъдърния управленски екип
11. Напишете в гугъл: "Проблем с ICN" и сами ще намирите поне още 1000 причини поради които да не използвате тази фирма.
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Добре, като за първо мнение направо избухна...
Специално за това ли се регистрира !?
 
Защо ли имам чуството че си един друг човек от форума -- не се прави така в стил черен пр по не си го пусни с ника и си стои зад думите като опишеш конкретен случай от какво не си доволен - за да може фирмата да получи обратна връзка и да се коригира

1. Даже си ги пише в таблицата с цените

2. навсякъде е така при suphp хостинг - като се търси ниска цена с много хоствани домеини + cpanel + инсталъри + че всичко почти готино като плъгин за цпанел е платено (което го има безплатно за безплатните панели) - мога да напиша нова тема чак

3. да не е някой автоматичен блокаж за защита => повече секюрити бай дефулт означава повече вероятно блокнати неща по сайтовете автоматично...

4 незнам - това май е персонално ако си този който си мисля

5-6 точно по това съдя че си този друг от форума

7 хубаво е че отговарят и обясняват на дълго по форуми къде е проблема...

8- Ползваме клауда на ицн защото в онапп клаудовете има готини неща като аутоскалинг без рестарт - изкллючително удобно е при някой проекти - писал съм си двапъти с поддръжката за 2+ години все посред нощ - и в двата случая беше адекватна въпреки малките часове във втория прехвълрлиха запитването на сисадмин в 2 през ноща и въпроса беше решен - не че админите не сме нощни птици ама по принцип в повечето фирми админи са налични през работно време може да съм имал късмет но има огромна разлика с това което пишеш...

9 - това не са ли предимно жени в продажбите не съм си говорил с тях, но са ми казвали че били читави

10 управленския екип ми се стори като на всяка ит фирма

11. всеки си предценява
 
Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Ей тоя верно е пинчер

Това момче е пианка. :) Май е на някоя друга хостинг фирма тролче. Абсолютни безмислици е написал. Съмнявам се, че пак ще влезе и пише. Платено му е за един пост. :)
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Може да е всякъв, но повечето неща които е описал въжат със пълна сила и за суперп****те.....

И докато всички им се връзваме и им правиме пиар безплатно, ще ни мачкат наред всички.
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Toва е ония бизнесмян, който продаваше предприемач.бг за 2000 лева и същия ги намрази откакто му взеха wikipedia.bg , а този автора си правете изводите - едни хора бяха пуснали конкурс за лого на фирмата и и сайт още нямаха и тоя бизнесмян видял и им регистрирал winzes.bg - автора пък само каза в темата, че ще си ползват .com : ) , явно и там е очаквал да изнуди малко парици.
 
Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Може да е всякъв, но повечето неща които е описал въжат със пълна сила и за суперп****те.....

И докато всички им се връзваме и им правиме пиар безплатно, ще ни мачкат наред всички.

И така да е, по 2-3 думи без покритие с е малко съмнително това. Не мислиш ли. При теб си имаше пълен набор доказателства, че нещо не е наред. ;) Поне при тези, при които беше. Сещам се кои, ти ги почти спомена. :)
 
От: Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Аз обобщавам просто братле, иначе не му прави чест, че само зареди това е регнал нов профил. Аз като имам нещо да казвам независимо дали ще се хареса или не на някой си го казвам директно. :)
И така да е, по 2-3 думи без покритие с е малко съмнително това. Не мислиш ли. При теб си имаше пълен набор доказателства, че нещо не е наред. ;) Поне при тези, при които беше. Сещам се кои, ти ги почти спомена. :)
 
От: 11 причини да не използвате ICN

На мен преди 2 години ми прецакаха сайт. От тогава не съм им клиент.
 
Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Къртица :mad:

Хахаха, на 100%. Мишкари. Да вземат поне да има обосновка, че да не изглеждат жалки. :) Като влезе следващия път няма да е зле да знае и коя друга хостинг компания му е платила. :)
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Много е тъпо да се регнеш тамън и да рИвеш. Не съм ги ползвал никога въпросните ама твоето мнение никой не го вълнува тук.
 
Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Много е тъпо да се регнеш тамън и да рИвеш. Не съм ги ползвал никога въпросните ама твоето мнение никой не го вълнува тук.

Да, мнението е точно на човек без много знания и специално влезнал да хейтне. ;)
 
От: 11 причини да не използвате ICN

То да беше само това. Важно е да излъжат клиента да купи, а пък после - ходене по мъките.

Opencart SEO pack pro не работи на ICN
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Аз пък им използвам хостинга от 3 години и нямам проблем с тях. Отговарят когато е нужно, не са ми правили проблем за процесорно време и др. Малко прекаляват с емайлите когато ти изтича услугата, но май всички фирми са така.
 
Re: От: 11 причини да не използвате ICN

Аз пък им използвам хостинга от 3 години и нямам проблем с тях. Отговарят когато е нужно, не са ми правили проблем за процесорно време и др. Малко прекаляват с емайлите когато ти изтича услугата, но май всички фирми са така.

Повярвай ми всички са така. NS1 пращат по 10 преди да изтече и въпреки всичко са добре да ги има. ;)

ICN са добър хостинг и фирма. Можете да разберете за една фирма по това къде рекламира. Така преди време се ориентирах за бг хостинг фирмите коя какво прави и що за стока е. ;)
 

Горе