15 е-mail фрази, които убиват продажбите

От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Защо зареждаш 1920х1080 пиксела изображение което не се вижда даже?
С тоя домейн бг сайт не върви.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Искате ли да коментираме статията, а не как е направена? Изображения, преводи... важното е какво може да се научи от нея.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Ремикс на тази статия
само дето от 31 са станали 15, може би поради мързел? :)

Искате ли да коментираме статията, а не как е направена? Изображения, преводи... важното е какво може да се научи от нея.
Искаш да коментираме как е написана статията или какво пише в нея? За да коментираш съдържанието, би трябвало да се занимаваш с мейл маркетинг, ти занимаваш ли се с мейл маркетинг? (ако не, вече е време да предложиш и тази услуга :) )
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

само дето от 31 са станали 15, може би поради мързел? :)


Искаш да коментираме как е написана статията или какво пише в нея? За да коментираш съдържанието, би трябвало да се занимаваш с мейл маркетинг, ти занимаваш ли се с мейл маркетинг? (ако не, вече е време да предложиш и тази услуга :) )

Да, занимавам се с имейл маркетинг. А 15 са останали точно заради това, че се занимавам. Вие продължавайте да си плямпате и да хейтвате, това е в моя полза, защото ще се индексира по-бързо :wink:
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Да, занимавам се с имейл маркетинг. А 15 са останали точно заради това, че се занимавам. Вие продължавайте да си плямпате и да хейтвате, това е в моя полза, защото ще се индексира по-бързо
Вярваш ли си? :) Като се занимаваш къде ти е полето за записване за бюлетин. хаха. а написаното в статията са пълни глупости.
айде успех :)
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Искате ли да коментираме статията, а не как е направена? Изображения, преводи... важното е какво може да се научи от нея.

Мда. В статията пише да не даваме срок на клиента и да не го притискаме. Същевременно, навсякъде се казва, че е добре именно това да се прави - купи сега, купи до 5 минути, да тече някакво часовниче и подобни.
Та... обърках се..
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Мда. В статията пише да не даваме срок на клиента и да не го притискаме. Същевременно, навсякъде се казва, че е добре именно това да се прави - купи сега, купи до 5 минути, да тече някакво часовниче и подобни.
Та... обърках се..

Не си чел внимателно, не е така :)
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Възможно е да не съм чел внимателно, затова поставям въпроса - нали искаш да дискутираме статията и предложенията в нея...

Аз четох ето това:
Каквото и да си говорим, днешният купувач работи по свой собствен график и подобен нахален начин за реализация на продажби изобщо не Ви помага. Това е все едно да влезете в магазин и да се колебаете кое сирене да вземете, а продавачката да Ви казва „Хайде по-бързо, че тази цена е промоционална и е валидна за много кратко време“ – звучи нелепо, нали?
Т.е., ако аз сложа някаква оферта и напиша, че трае до края на месеца да речем, или пък до края на деня, това не е правилно.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Възможно е да не съм чел внимателно, затова поставям въпроса - нали искаш да дискутираме статията и предложенията в нея...

Аз четох ето това:

Т.е., ако аз сложа някаква оферта и напиша, че трае до края на месеца да речем, или пък до края на деня, това не е правилно.

Точно така, не е правилно. :)
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Грешиш .

Бе и аз мисля, че греши, затова се надявах авторът да даде повече обяснение - защо да не слагаме срок на офертата, какви са предимствата пред това да сложим.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Бе и аз мисля, че греши, затова се надявах авторът да даде повече обяснение - защо да не слагаме срок на офертата, какви са предимствата пред това да сложим.

Автора едва ли знае, той е преразказал статията, не я е писал от собствения си опит.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Причината е една и е обяснена.
Клиентът работи по свой график - има нужда да мисли, да се консултира ( ако има с кой ), да си подреди мислите в главата и т.н.т. Надали му е точно до вашата оферта днес и надали ще може и ще иска да ви отговаря в срок.
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Според мен, колкото повече време му даваш да мисли, да се консултира и тем подобни, толкова по-малък е шанса да ти стане клиент. Винаги е добре да го подбутнеш малко. "Остава 1 час и 30 мин до края на тази промоция"
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Мислете позитивно. "Остава .. дни до края на пормоцията" ми звучи леко подтискащо. А "Нова промоция до ... " ми звучи по-приятно.
:)
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Абе не е лоша статията, но на мен ми трябва Know how 15 e-mail фрази, които продават :)

Иначе пренаписана или не статията става за четене и има интересни неща.

Не съм пробвал имейл маркетинг, но ми предстои подобно нещо...
 
От: 15 е-mail фрази, които убиват продажбите

Много често от желание за перфектната продаваща фраза се пишат едни безсмислици като тези в статията. Затова я написах :)
 

Горе