Конкурс за: 18+ банер

eINFO.BG

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Конкурс за банер 18+ тематика, сайта е 18y.bg. Най-ексцентричния, провокативен, модерен и привличащ печели. Развържете своето въображение и покажете еротика, страст и стил. Трябва да фигурира домейна, както и приканване за публикуване на обява.

Награда 60 лв,
Краен срок 10/01/20.
Два банера с размер 300х250 и 728х90
Пращайте само на лично- два размера! Може да са различни банерите според размера, ако се харесат два банера,от по един размер от двама потребители си поделят наградата.
 
Последно редактирано:
Не съм сигурен че е оправдано да пращам предложения на някой, който най-вероятно ще е баннат преди края на конкурса.
 
Не съм сигурен че е оправдано да пращам предложения на някой, който най-вероятно ще е баннат преди края на конкурса.
Защо да ме баннат? Ако не е нещо по правилата е редно да ме предупредят.Ако админ смята поста против правилата нека го премахне, ще си намеря човек на когото да си дам парите и да свърши работа!
 
Админ се хили зловещо ей там горе, тъй че сещай се дали ще седне да те предупреждава...
 
Админ се хили зловещо ей там горе, тъй че сещай се дали ще седне да те предупреждава...
Може да бъдете по приятелски настроени!Заядливия тон някъде другаде!Щом нямате интерес подминете! Редно, ако човек бърка някъде да му се направи забележка, нека си седи админа и да си се хили колкото иска! Все ми е тая дали ще съм в този форум, където все се намира някой да упреква и да се заяжда! Вместо да си бъдем полезни.
 
Потребителят admin няма нищо общо с администрацията на форума. Само да вметна.

Иначе в момента конкурса е против правилата на форума, тъй като никъде не декларираш, че си запознат с правилата за провеждане на конкурси, от което следва, че не си ги чел.
 
Потребителят admin няма нищо общо с администрацията на форума. Само да вметна.

Иначе в момента конкурса е против правилата на форума, тъй като никъде не декларираш, че си запознат с правилата за провеждане на конкурси, от което следва, че не си ги чел.
Прочетох ги, но не ми станаха ясни.
 
Конкурса е пуснат наново, поради спамене тук, с нови правила и нов награден фонд! Успех!
 

Горе