[18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

HaRRo

Active Member
Процедурата е същата

Coupon Code: GOBBLE
само с CC(кредитна/дебитна карта)


SPECIAL OFFER! $1.00* DOMAIN NAME!


Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*
Applies to the first year only of new or transfer registrations. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or on December 15, 2010 (whichever comes first). Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer.
* Plus ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.

Your discount will be applied in your shopping cart.

пс. тоз път по-бърз от Borisov :Д
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

мерси, загубих си един час да мисля какъв домейн да взема, та накрая направих един трансфер че нищо не ми дойде на главата :(
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

Website Tonight, да изгърмях с 6 долара до сега, но ми се струва, че не ги блъска само при тези промо кодове, а по подразбиране е сложена отметката за тая глупост. Оглеждайте внимателно като правите поръчки при "татенцата", че се изпе***ащиха в последно врем.

И мерси за кода Харро :) Отвори ми работа за цял ден :)
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

Еее супер аз си мислех, че чак към коледа ще има примоция те пък по рано дано тогава пак да има :p
 
на последна фаза в количката има ремув :) иначе татенцата даже май са се нормализирали сега гледам има бутоно Но тенкс ... преди имаше бутон Done с преселектнати неща и малко линкче но тенкс :)
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

На мене нищо не ми добави в количката, даже се очудих, два три пъти прегледах и съм сигурен.
Може да е от някоя настройка наистина, пък може и да ги слага само при покупка, аз направих трансфер...
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

И аз си взех един, обаче май повече от един не може.
 
на Black Friday 26.11.2010, ще има разпродажба на .com(може и .нет, .орг...) в daddy за 5$ колкото си искаш домейна :)

също и за hostgator(и много други) 50-80% off(незнам точно), както всяка година.

пс. по USA time
 
От: [18.11.2010] Godaddy 1$ домейни

промоцията за 5 доларовите домейни ще е 4 дни - от 26ти Ноември до 29 ноември 2010. Банери и текстови линкове ще има на 26ти ноември.
Но това не е ли цена на 1 домейн?



"Go Daddy Affiliate customers can take advantage of $5.00 .com domain names for four days only. This limited-time promotion is one of the best deals we offer, and a great way to boost your sales.
$5.00 .com domain names will be available from Friday, November 26 through Monday, November 29, 2010. Look for banners and a text link available on November 26!"


от тук
 

Горе