2 Сайта + Адсенс акаунт

valcho

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продавам два сайта от типа МНС (Micro Niche Sites) на които не му е ясно този тип сайтове да потърси из форума.

Първият сайт има около 100 посещения дневно. Домейна важи още 11 месеца.

Втория сайт има над 150+ посещения дневно. Домейна и той важи още 11 месеца.

Заедно с тях давам и адсенс акаунта с €23+ ЕВРО в него. Получил съм и съм въвел ПИН кода от гугьо :)
+ 17 думи : Виж файлът 3784
И двата сайта са със уникално съдържание. Двете думи по екзакт матч търсене се намират на 2-ра поцизия.
Както знаете, цената на един такъв сайт варира и започва от $30+
Продават се домейните и съдържанието на сайтовете без хост.
За повече инфо на ЛС или тук в темата.

Начална цена: $30
Минимална стъпка: $5

Краен срок: 7-ти Май, Понеделник 00:00

Начин на плащане: Банков превод, Paypal

Можете да наддавате и на ЛС.
Приемам и макс-бид от ваша страна пак на ЛС. - това ще ви спести време тук.
Примерно ако последния бид е $85 а вашия максимален е $100 - то вие давате само 1 стъпка и плащате $90
Всичко това е гарантирано анонимно НО не е задължително тъй като могат да се появят спекулации :)
Правя го за ваше улеснение
 
Последно редактирано:
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Стартирам с $30. Прати ми инфо на лично за:

- адресите;
- по-детайлен трафик - по колко, откъде, по кои ключови думи.
- по колко изкарват.
- защо се отказваш от тях.

Поздрави!
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ако може и за ме нсъщата информация - $31
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

бре на въже ли сте държани, 6-ти е ехееееее къде далече -32$
искам и аз инфо :)
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Преди да се включа в търга малко уточнения, че колкото и пъти да участвам в този форум в търгове, печеля и накрая имало и тайно гласуване, гласуване и в други форуми.
Така, че уточни на колко места е пусната темата, и дали е само явно или и тайно наддаването.

Второто, което ме интересува е от колко време са сайтовете и какви са приходите от адсенс за съответният период!

Произход на трафика дали е натурален.

Ако може и линкове към сайтовете на ЛС
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

То тогава като се отрежа, че вкъщи не само Гергьовден се празнува тогава и ще видим в полунощ как ще се вредим :)
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ще изпратя ЛС на всеки които иска :)

А срока заради празника го удължавам до понеделник 7-ми 00:00

Минималната стъпка ще сложа $5 - да ми се точите тук с по $1-$2 и да трупате постове няма да стане :)

Сайтовете са пуснати само в този форум!
Сайтовете са на почти 3 месеца приходите са малко над 20 евро.
Трафика е 100% натурален от гугьо.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Стартирам с $30. Прати ми инфо на лично за:

- адресите;
- по-детайлен трафик - по колко, откъде, по кои ключови думи.
- по колко изкарват.
- защо се отказваш от тях.

Поздрави!
и мен ме интересува това :)
$33
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Добре хайде пускам $35 и оттук нататък с по $5 да качваме както каза автора. Ако иска, да не ми зачита бида, но така поне да сме на кръгли числа. :)
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Искам повече информация на ЛС,също така кои са сайтоветe.
35$ от мен.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Няма да е лошо да се каже при еднакви бидове по-едно и също време кой печели. В един търг с още един потребител бяхме пуснали една и същата сума в последната минута. $40 от мен
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Няма да е лошо да се каже при еднакви бидове по-едно и също време кой печели. В един търг с още един потребител бяхме пуснали една и същата сума в последната минута. $40 от мен

Затова съм сложил и макс бид ако някой желае. Но ако има 2-ма човека с еднакви бидове в 00:00 часа ще измислим нещо от типа random.org :)
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Този търг ме надъха да създам една тема, защото доста търгове се правят, а малко се провеждат правилно. Четете: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32890&p=310906#post310906

И за да не сме в офтопика $50 от мен.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

50 oт мен и аз искам инфо приходи разходи и т.н сещаш се :)
 
Последно редактирано:
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Хайде още малко стимул :)

За победителя давам и следното:

kwords.jpg


Това са 17 думи които можете да ги ползвате или продадете. Не са кой знае какви, даже някой може изобщо да не стават но все пак е нещо :)

Списъкът си е мой аз съм го правил.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Извинявам се за дубъл постинга но имам малък проблем. И-мейла на които е и адсенс акаунта го ползвам.
Някакви идеи може ли да се смени?Не бих искал да се разделям с него...
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ами решение правиш отбив от крайната цена, като калкулираш стойността на аккаунта - реално погледнато всеки ще си ползва своя акк, пък и то няма смисъл да купуваш нещо като една част е това което купуваш е кеш, затова като се смята стойността на предприято се изваждат кешовите наличности, т.е. ти си прецени де :)
 

Горе