2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Caprice

Active Member
Регистрирайте домейн с разширение .com, .us, .mobi, .biz, .net, .org, .ca, .co.uk and .in за $2.00

с промо-код: gooddeal

Важи до 15 май или до изкупуването на 10хиляди домейна
По един домейн на акаунт


Register any new domain (.com, .us, .mobi, .biz, .net, .org, .ca, .co.uk and .in) for just $2.00!*
Applies to the first year only of new registrations. This offer may not be used for renewals, transfers, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM on May 15, 2012 (whichever comes first). Cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer. ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

You must spread some Reputation around before giving it to Caprice again.

Мерси.
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

стига с тия кодове събрах 1000 домейна :lol:

Да си монополист не е лошо. Колко ниши окупира вече? :lol:
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

доста :)....................
 
Последно редактирано:
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Е пак ли само с карта :(

Карти да искаш :D Проблемът е, че е само по един на акаунт, а не на карта :D
Стига толко домейни, оня ден купувах като бяха по 1$ :D
То човек да се чуди какво да купи - всеки ден дават домейни на китайски цени :D
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Какво трябва да изпише, когато кода е изтекъл нещо от сорта на "Promo code is expiried" ? или това, което ми показва в момента
The promotional code you entered is invalid or ineligible for some of the items you are purchasing. Опитам да поръчам .com
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Успели са да разграбят домейните. Кодът вече е невалиден
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

При мен кодът все още е валиден.
Днес ходих да сложа в картата пари, но уви - банката не работи по празничните дни.
Ако до понеделник кодът изтрае, ще гепна 1 домейн.
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

При мен кодът все още е валиден.
Днес ходих да сложа в картата пари, но уви - банката не работи по празничните дни.
Ако до понеделник кодът изтрае, ще гепна 1 домейн.
и в понеделник няма да можеш да вкараш пари. Добре де при мен защо не става?
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

щом не става значи е изтекъл кода от долу под поленцето за кода ти изписва надпис с причина защо не приема кода
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

При мене не става "The promotional code you entered is invalid or ineligible for some of the items you are purchasing."
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Още вчера писах, че са изтекли..

В момента има промоция в register.com за 2.50$
Който пробва да каже дали работи още

LIMITED TIME OFFER Use invitation code Reg250tj at check out to receive new .com, .net, .org, .biz, .info, and .us domains for only $2.50 when you register for a one year term. Offer valid for new customers only, limited to a total of three domains. Upon expiration, all products will be renewed at the then current price.

линкът е: register.com/promo/domain-to-website-v2.rcmx?trkID=SEMyrdhvIW&PID=3741052
 
Последно редактирано:
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Още вчера писах, че са изтекли..

В момента има промоция в register.com за 2.50$
Който пробва да каже дали работи още



линкът е: register.com/promo/domain-to-website-v2.rcmx?trkID=SEMyrdhvIW&PID=3741052
Работи
десет пъти работи
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

За godaddy изтече още на следващия ден, а в register.com си работи - тъкмо си взех един за 2.50, само незнам дали има auto renew. Някой знае ли ?
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

За godaddy изтече още на следващия ден, а в register.com си работи - тъкмо си взех един за 2.50, само незнам дали има auto renew. Някой знае ли ?

В register.com много внимавайте с AutoRenew!!!!!!!

махайте го още при закупуването - иначе няма начин да го махнете (отскоро са така) и данните за дебитната карта също не можете да ги махнете - искат да им се обадите лично в САЩ по телефона и Ви затрупват с въпроси като само търсят повод да Ви откажат

с е-мейли не става - затрупах ги миналата седмица е-мейли - не помага!

и внимавайте кво кликате в register.com - там където по-рано беше autorenew сега има 1 бутон аз 1 път кликнах и ми удари 150 и нагоре ДОЛАРА сметка за подновяване за 3 години + прайвъси - а като се има предвид че дърпат от съхранената карта директно - добре че не кликнах на ОК бутона след това дето ми го изтипосаха насред екрана!
 
От: 2$ домейн от GoDaddy [11.04.12]

Абе да ви попитам... Преди малко що се възползвах от тази промоция от 2,5$, платих си уж аз, а гледам в картата ми... транзакция нямам, а домейна е регистриран вече и мога да го ползвам. Да не съм се нашил с някакви месечни вноски, че гледам има оплаквания от това...

Втори въпрос опитвам се да свържа блога ми с тях, но само www.domain.com успях, а domain.com не мога да го свържа с blogger.com. Изписва ми следната грешка:
"Please correct the following errors and try again.
Error updating Zone Records
There was a problem updating "@"
"
 

Горе