20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

BurnX

Well-Known Member
:twisted: Манчестър Сити се изправя срещу Ливърпул :twisted: във дербито на Висшата лига (понеделник, 25 август) - и БЕТ365 (афф линк) предлага специална оферта на залагащите за да могат да увеличат адреналина от срещата.

:arrow:Заложете преди началото на мача и Бет365 ще ви подари безплатен лайф залог (на живо) .

За да участвате в безрисковия залог на живо, просто направете залог преди началото на мача, а след това, по време на мача заложете от многобройните залози на живо. Ако първият ви залог На Живо загуби Бет365 ще възстанови този залог, до същата стойност като най-големия ви залог преди мача (максимум 20 лева).

:!:Пример:
Залагате преди мача 20 лева , че Манчестър Сити ще победи.
След като почне мача залагате 20лева , че корнерите в мача ще са над 12.
Ако залогът ви за корнери загуби , Бет365 ще възстанови 20те лева за този залог.

:arrow:Както винаги, бет365 ви предлага над 70 избора за залагане - първи гол, голмайстор, корнери , картони и много други.

:arrow:Промоцията важи само за тази среща!

Залагай и Печели с Бет365 (афф линк)

8)8)8)
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

Дали разбрах, давам пример само. Залагам 2лв на 2-ка примерно, след това повреме на мача ще имам право да заложа 2лв на някакъв залог, така ли?

За линк "Достъпът до тази интернет страница е спрян
на територията на Република България"
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

Дали разбрах, давам пример само. Залагам 2лв на 2-ка примерно, след това повреме на мача ще имам право да заложа 2лв на някакъв залог, така ли?

За линк "Достъпът до тази интернет страница е спрян
на територията на Република България"

Точно така , 2рия залог (който ще се играе по време на мача, на лайф) ако загуби ти го възстановят (до максимум 20 лева)
Залагаш преди мача 10 лева , по време на мача пак 10 - ако 2рия залогти загуби - ти връщат 10те лева.
Пробвай този линк БЕТ365 афф
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

Точно така , 2рия залог (който ще се играе по време на мача, на лайф) ако загуби ти го възстановят (до максимум 20 лева)
Залагаш преди мача 10 лева , по време на мача пак 10 - ако 2рия залогти загуби - ти връщат 10те лева.
Пробвай този линк БЕТ365 афф

Схванах добре, супер. Мерси :) Ако има регистрация обаче съм влязал и съм заложил с твоя афф линк печелиш ли от мен нещо?
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

Схванах добре, супер. Мерси :) Ако има регистрация обаче съм влязал и съм заложил с твоя афф линк печелиш ли от мен нещо?

Не :) Само ако си се регнал през моя линк тогава ставаш мои абонат. Но здраве да е.... Успех :)
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

Не :) Само ако си се регнал през моя линк тогава ставаш мои абонат. Но здраве да е.... Успех :)

В такъв случей, те черпя една виртуална бира и едно +1 реп :beer:
 
От: 20 лева БЕЗРИСКОВ залог в бет365 (25.08 Ман Сити - Ливърпул )

2те ми прогнози за днешния мач Ман Сити - Ливърпул
Under 2,5 goals (2.35 коеф)
X (3.90 коеф)

Успех!
 

Горе