20% от продажбата на хороскопи (натални карти)

kiber4o

Member
Здравейте,

Кои сме ние:

“Star Advice” е търговска марка, създадена от Иван Колев. Практикуващ Астролог с интензивен опит и практика в областта. Редица клиенти вече избраха нашите хороскопи и др. продукти, заради конкурентните ни цени и високото качество.

Какво предлагаме:
Предлагаме 5 вида натални карти ( хороскопи), оформени дизайнерски.
1.Обща личностна характеристика
2.Цялостна личностна характеристика
3.Личностна характеристика ,достигаща дълбочина на анализа на “Аз-ът" на клиента
4.Кариерна характеристика
5.Характеристика за двойка

Хороскопите се изготвят с помощта на софтуер, както и уменията на астролога

Какво търсим:
Търсим хора със сайтове с женска аудитория, хороскопи ,фейсбук страници и всички които имат желание да продават нашите продукти, като в замяна даваме 20% от всяка продажба.
Поради наближаващите празници 14 февруари и 8 март ,мислим че това ще е един добър старт за общото ни партньорство.

Всеки ,който има желание ,може да задава въпроси на лично или на е-майл: [email protected]


Ps:Незнам дали съм оцелил правилния раздел, ако е нужно администраторите да прехвърлят темата
 
От: 20% от продажбата на хороскопи (натални карти)

Как точно се случва отчитането на хората които са купили такива пакети

имате ли сайт ...
могат ли да се проследяват нещата в реално време, кликове, поръчки, комисионна / 20% / и т.н
 
От: 20% от продажбата на хороскопи (натални карти)

Как точно се случва отчитането на хората които са купили такива пакети

имате ли сайт ...
могат ли да се проследяват нещата в реално време, кликове, поръчки, комисионна / 20% / и т.н

И аз искам разяснение
 
От: 20% от продажбата на хороскопи (натални карти)

Здравейте колеги,
от скоро работя с тази фирма за астрология ,като имат сайт ,но според мен не е за показване за пред хора, както и моята задача е да им направя нов сайт и да развия бизнеса в интернет.За момента поръчките ще се извършват и следят като дропшипинг, тоест поръчват го на вас , а вие ни давате данните за хороскопа , които ни трябват.Както и за февруари и март ,както споменах цените са доста намалени от 50% нагоре и мисля,че е добре тези 2 месеца да е започне с промотирането на продукта . Цени както и сайта им бих го дал на сериозно заинтересовани ,по простата причина че наистина не е добър . Повече инфо на ЛС . Лека вечер!
 

Горе