22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

freelancer

Well-Known Member
Namesilo (афф. линк) са пуснали два купона за намаление покрай черния петък:


  • Code BLACKFRIDAY2015REG will discount 22.2% from any .com registration order up to $50. Limit 5 uses per customer. Up to first 2,000 redemptions.
  • Code BLACKFRIDAY2015TRANS will discount 10% from all transfer orders. Limit 5 uses per customer. Up to first 3,000 redemptions.

Като се има предвид, че цените им са сред най-добрите, а и има безплатен whois guard, офертата си струва.
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

Днес домейните .com в namecheap са 5.88$
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

Момци след около 30 мин. домейните COM, NET, ORG ще са на по-малко ото доларче да не кажа центове в namecheap.
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

Хюстън, имаме проблем.

Кой нормален все още пазари .com? Купища нови идват, а преди тях ~200 нови gTLDs са на разположение за покупка веднага. Замислете се (който може). Грабете от новите, не от старите залежалки. Бих пропуснал и $0,01 .com/.net.
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

Прав си но ... един 40-45 годишен/на Български гражданин ако не види нещо от рода на com, net, org, eu, bg той си мисли че е измама.Това е факт и многократно е бил доказван с обикновенни клиенти който са просто потребители.

Иначе новите са направени да бъдат използвани правилно.
А не ако си готвач дай да е com, ако си техничар дай пак да е com и тн.
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

И аз съм на мнението на @rutera. Харесват ми новите домейни, но не са добри за +40 възраст, а и сред толкова много разширения изобщо не знам дали не би се объркал обикновения потребител.
 
От: 22.2% намаление за .ком от Namesilo, и 10% за трансфери

Как мислите, заслужава ли си?
 

Горе