25 въпроса към Бойко Борисов

Sammy

Well-Known Member
Господин Борисов,

1. Още ли смятате, че най-големият проблем на България е лошият човешки материал, както заявихте в Чикаго? Вие от какъв материал сте?

2. Защо назначихте за министър човек, който преди време наби полицай?

3. Каква е позицията Ви за ДДС – че трябва да се намали, както Ви посъветваха в Израел, че трябва да се увеличи, както Ви посъветваха в Катар, или че трябва да си остане непроменен?

4. На кои журналисти пускате есемеси? Те отговарят ли Ви?

5. Ще проверите ли наистина чия собственост са медиите и какъв е произходът на парите, с които са закупени?

6. Кой е виновен за огромната контрабанда на цигари в последните няколко месеца?

7. Какъв според Вас е Алексей Петров? Лоялен гражданин, както го нарекохте Вие, или престъпник понеже е в ареста?

8. Какво е съотношението между задържаните и изправените пред съда по време на Вашия мандат? На всеки 20 задържани – 1 пратен на съд или по-малко?

9. Австрийският парламент има шест служебни автомобила, българският има 80. Колко мерцедеса са нужни на българското Народно събрание по време на криза?

10. Още ли смятате, че цитирам: „За времето си Сталин, Хитлер и Мао са номер едно”? За какво им се възхищавате и искате ли да приличате по нещо на тях?

11. Какво стана с барбекюто на Доган? Нали щяхте да го бутате, защо се отказахте?

12. Какво мислите за Румяна Желева? Защо я уволнихте, при положение, че казахте за нея цитирам: „Аз съм изпратил в Европейския парламент човек, който считам, че е компетентен”?

13. В едно интервю казахте, че можело отдавна да приключите шоуто, но не било демократично. Как точно си представяхте, че може да ни приключите – юридически или физически?

14. Смятате ли, че сте избрали подходящите хора за министри при условие, че Божидар Нанев и Румяна Желева вече се издъниха?

15. Защо когато стане въпрос за държавни плащания, винаги говорите от първо лице единствено число – аз дадох пенсиите, аз платих на лекарите, аз платих на фирмите?

16. Какво става с АЕЦ Белене и притеснява ли Ви фактът, че руснаците искат да строят Атомна електроцентрала в Турция?

17. Има ли отношение спечелването на държавни поръчки с победите Ви на тенис? А вярно ли е, че ако някой Ви бие на тенис и веднага след това бизнеса му пострадва?

18. Защо държавата демонстративно не спазва договорите, които е подписала?

19. Защо държавата не защитава гражданите си – например какво направихте за похитените от пирати български моряци?

20. Как ще коментирате думите на финансовия министър, че кризата е приключила през април? Виц ли е това или той по принцип не знае какво говори?

21. Как ще коментирате думите на министъра на икономиката, че още не сме стигнали дъното и кризата тепърва ще се задълбочава?

22. По какъв критерий избрахте министрите във Вашия кабинет и каква част от тях сте срещнали на кръстовища?

23. От натрупания бюджетен дефицит до момента, само една трета е на стария кабинет, а останалите две трети са в резултат на действията на Вашето правителство. Откъде дойде този дефицит?

24. Как ще обясните това, че в актуализирания бюджет вече е заложен 5.5% дефицит, който е само с половин процент по-нисък от дефицита по времето на Жан Виденов?

25. Докога Станишев ще е виновен?


Източник: http://www.slavishow.com/index.php?cat=1&mid=25&id=14076

НЕКА ВСЕКИ, КОЙТО ЧАКА ОТГОВОРИ, ДА СЛОЖИ ЛИНК КЪМ ТЕЗИ ВЪПРОСИ!!!
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Точно пък тея платените олигофрени да питат ...
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Те въпросите са смислени и не е като да няма за какво да го наплюеш, ама аз се нервим, че това е бати простото племе нашето. Първо се появи Станишев - набързо забравиха за Виденов и айде елате пак - и това не за друго, а заради една мазна усмивка само. Разсипаха държавата още веднъж - тия почнаха да реват за Бойко. Дойде Бойко, пак реват, ама тоя път не за друго, а щото мислиха, че това така става - идва вълшебната фея ББ и айде държавата свети вече.
На Бойко хубавото му е че се бори за слава и иска хората да го носят на ръце един ден, та има желание да оправи нещата, ама въпроса е дали неопитния им екип ще удържи на кризата. Ама или ще удържи и ще светнем после, или ще се затрием веднъж завинаги.
Аз съм вече на мнение, че по-добре да идва някой с радикалните действия и или да се оправяме или да емигрираме - иначе ни така, ни иначе. Щото с нормалните темпове ще ни трябват 100ина години да настигнем ЕС-тата.

Апа за тоя човешки материал като почнат да пискат.... то не е лош, а е пълен боклук - тука демографската криза е толкова необратима, че дори не смеят да я коментират политиците, да не изгонят и последните ентусиасти. Само Бойко дето не мисли много като приказва се изпусна и айде всички популисти да налазят. Тука с тоя турско-мангало-пансионерски материал до 5-10 години няма да е останало нищо от България, освен ако някакво чудо не се случи. Добре че е предприемача тука да компенсира малко картинката :D
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Те въпросите са смислени и не е като да няма за какво да го наплюеш, ама аз се нервим, че това е бати простото племе нашето.
...............
Апа за тоя човешки материал като почнат да пискат.... то не е лош, а е пълен боклук - тука демографската криза е толкова необратима, че дори не смеят да я коментират политиците, да не изгонят и последните ентусиасти
..................
Добре че е предприемача тука да компенсира малко картинката :D
:Dфорумни бисери..

Шоу да става, нямат нищо общо с политиката бат Слави и сценаристите му.
Безплатни линкчета им се е приискало, поне са се потрудили, цели 25 въпроса са обобщили :)..
 
Последно редактирано:
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Проблема на ББ не е че екипа е неопитен, а че такъв липсва и това хората можеха да го очакват защото когато стана кмет на София в общината заведе само двама Цецо и Гален, като вторият после го изгони. Беше пределно ясно че ще спечели и следващите избори за кмет и ще трябва да представи 24 кандидати за районни кметове имаше 2 години да подготви хора и накрая ги събира последният месец от кол и въже и повечето не ги познаваше - позната картинка щеше да е смешно ако не е трагично.
А дългия да не реве защото когато лижеше на ББ задника и манипулираше хората колко е велик не ревеше, а сега като му напълни устата що риве.
И най голямата заблуда на народа е че ББ иска да промени нещата. Само за статистиката - като главен секретар на МВР над 50 поръчкови убийства и нито едно разкрито. Като кмет на София остави целият екип на Мафиянски и нищо не се промени. Сега като премиер можете да прецените сами как се справя.
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Опитват се хората, но не могат. Не разбирам може би колкото тях от политика, но с арести по телевизията, не се показва (поне на хората, които мислят трезво), че държавата дърпа. Особедно после като се разбере, че няма осъдени. :) Не съм виждал правителство изградено от толкова некомпетентни хора, като започнем от финансовия и стигнем до здравния. Никой няма идея за какво иде реч, за това и не им се получават нещата, което е нормално. И не е мъжки да се оправдаваш с друг, в случая с предишното правителство. Много ясно, че са ти завещали гадорийки, нали си в БГ. Не разбирам защо има учудени, че е крало и мазало миналото правителство.

Всяко едно правителство изпълнява някакви си интереси на някой си, а народа както винаги е не толкова важен. Сори, но така ще бъде и за напред. Просто гласувайте мъдро и дайте на скапаните олигофрени, наричайки себе сеи политици, да извоюват отново доверието ви, а до тогава си правете паса по отношение на държавна лайнарщина. ;)
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

И аз имам няколко въпроса към Бойко Борисов

1. Кога ще види сметката на Руско-Сръбската телевизия БУНАК ТВ и вкара истинският и собственик Ченгето от Симеоново и агент на Държавна сигурност Красимир Гергов в карцера при Асан Омеров

2. Кога ще изпрати това мутирало руско селянче от плевенско Славито и неговата тимуровска каманда на къра в учин дол или в родната му Руска степ

3. Кога ще приеме закон за декомунизация и ще забрани Антибългарската и Прославянска Руско-Сръбска терористична партия БСП(БКП)

4. Кога ще забрани противоконституционната партия ДПС и ще Ликвидира нейните обръчите от Олигарси, Ченгета и Свинари държащи "Българските" медии, банки, заводи и прочие

NB

Бойко Руската-Турската Комунистическа измет и техните платени клакьори квичат на умряло като свиня преди коледа, сега е момента да им видиш сметката и да измиеш срама от членството си в БКП.

Само така дядо ти убит от същите тези Комунистически Изроди и Терористи ще ти прости и ще почива в мир
 
Последно редактирано:
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

За дядо му не бери грижа човека се е отрекъл от него още кога масажираше на Тато ушите
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Абе я да ви питам аз - тва форум за политика ли е или какво? И айде стига с ония пикльовци - сценаристите на Слави - щото и тоя келеш и неговата банда идиоти са един дол дренки. Слави не е по-различен от Боко - имал е навремето връзки с Илия Павлов и Мултигруп (имал е акции доколкото знам), така че въобще, ама въобще не ми е до политическите врясканици от едната и от другата страна. Защо ли? Защото и от двете страни само си приказват. Всъщност, те само това могат! Убеден съм, че и "всевишните, кадърните, интелигентните, прехвалените" сценаристчета на слави не са достатъчно компетентни, за да поемат кормилото на държавата. А се хващам на бас, че тея главоци до 1 година ще са си направили партия. Не усещате ли, че сега те само напипват почвата, за да знаят къде да пуснат корени и да наберат електорат, като се обявят, че са единствената смислена алтернатива на ГЕРБ? А оня тъпак Б.Б. само си плямпоти по милиционерски и с всеки изминал ден убеждава народа колко е "компетентен". Но нали и от двете страни трябва да се прави пиар и да се отчита дейност (уж). Но вие пиленца продължавайте да си кълвете, разпространявайте си прокламациите и правете безплатна реклама на тея келеши. Ама от мен да знаете - и едните, и другите не го заслужават!

Не ми пука кой от коя партия е. Пиша това, защото ми омръзна от теми, свързани с престрелките Бойко-Слави, Бойко-Станишев и Бойко-Целия Свят. Това тука е форум за това как да ПРАВИМ ПАРИ, а не как ДА СЕ ПРАВИМ на ГОЛЕМИ ПОЛИТИЦИ! И пак отправям молбата си - спрете с правенето на безплатен пиар на разни мутри и на хора, свързани с мутри и държащи 20 милиона евро в чужди банки - не си струва усилията! Но вие си знаете - аз само давам съвет.

п.п. - не симпатизирам нито на Б.Б., нито на Слави, нито на СерГЕЙ, Доган, Царя, Костов&Малтинчо, Болен Сидериус или Янето, дето все забравя да си пие хапчетата! Не ме разбирайте погрешно - втръснало ми е от политически идиотщини по новините, поне не ги пренасяйте и тука. Благодаря!
 
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Но вие пиленца продължавайте да си кълвете, разпространявайте си прокламациите и правете безплатна реклама на тея келеши. Ама от мен да знаете - и едните, и другите не го заслужават!
Не ме разбирайте погрешно - втръснало ми е от политически идиотщини по новините, поне не ги пренасяйте и тука. Благодаря!

Пиленце теб кой те излъга така НАГЛО че правенето на пари не е свързано с политиката, да се обадим на Цецко да му издърпа ушите.

Точно този форум му е мястото да се изнесе ИСТИНАТА за "Българската" държава, "Българските" медии, "Българските" политици и "Българските" бизнесмени.

Именно на гореспоменатите субекти ти плащаш данъци и такси под една или друга форма развивайки своя бизнес, потребявайки предлаганите от тях продукти и услуги или просто дишайки въздуха в нашата "държава"

PS

Ще спрем да пишем когато се свършат ИДИОТИТЕ работещи, плащащи данъци и гласуващии в незаконната ни "държава"
 
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Ще спрем да пишем когато се свършат ИДИОТИТЕ работещи, плащащи данъци и гласуващии в незаконната ни "държава"

т.е. - никога :)

Аз лично за себе си смятам, че достатъчно съм си хабил нервите с тея простотии и гледам в момента да се абстрахирам от тях. Че държавата ни е лайняна - такава е. Но преди около една година съвсем ясно се доказа, че нищо не може да се промени, дори с избори. Защото на мястото на едни идиоти идват други, които са не по-малко идиоти от предишните. Общото между тях е, че и едните и другите не изгарят от желание да слушат какво им казва народът. Хубаво е да имаме гражданска позиция, хубаво е да сме активни, но лошото е, че с тея т.нар. "политици" връзката власт-общество я няма. Затова колкото и да си пишем тука, едва ли някой ще се трогне кой знае колко много. :)

За данъците съм съгласен. Но се надявам, че ако след 10-тина години положението си е същото, аз ще съм в състояние да си дигна чуковете от тази скапана държавица. :)

Поздрави и лек ден. :)
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Айде стига сте спамили форума бе!
Всички знаем какви са ни политиците, но аз не влизам тук за да ги псувам и от това да получавам душевен оргазъм. За тази работа има достатъчно други форуми. Тук сме да си помагаме да правим бизнес, а не да се занимаваме с глупости.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Айде стига сте спамили форума бе!
Всички знаем какви са ни политиците, но аз не влизам тук за да ги псувам и от това да получавам душевен оргазъм. За тази работа има достатъчно други форуми. Тук сме да си помагаме да правим бизнес, а не да се занимаваме с глупости.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Казано кратко, просто и ясно!

Имаш репутация от мен :)
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Аз нямаше да пиша ама ще драсна 2-3 безсмислени реда: :wink:

Вие хубаво искате да правите бизнес ама колкото и да се абстрахирате от държавата тя ви го начуква всеки ден по един ли друг начин. Аз лично повече неща да правя бизнес тук - скапан държава с бедни потребители. При първа възможност ще го направя в друга нормална държава.

И да ви издам ли една строго пазена тайна: България няма да се оправи! :) И не заради политиците, а защото хората са скапани и скапани политици ги управляват и си правят каквото си искат защото им го позволяват.

Манталитета на българина е такъв, че много прилича на ромския. Крадат, лъжат, живеят в боклуци (погледнете пред входа) и като видят, че в нещо има пари и го отарашват. Какъвто народа такива са му и оправляващите. :)

И дори светци да ни управляват народа пак ще краде, сам ще се цака и ще се бута към дъното. Те това е моето мнение,,,:wink:
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

След няколко минути Бойко щял да отговори на въпросите на Слави в Канал 3, пред Сашо Диков. Ще видим какво ще каже.
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Накратко отговора :):
и следва най-интересното :):
Чуден отговор направо!
Виц на деня: ББ ще отговори при Милен Цветков ;-) не на 25, ами на 125 въпроса...
 
От: От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Точно този форум му е мястото да се изнесе ИСТИНАТА за "Българската" държава, "Българските" медии, "Българските" политици и "Българските" бизнесмени.
Ами ако ти пък си "агент" на друга партия и имаш за цел да всееш смут и объркване на нечии представи?
Или пък си поредният ентусиаст, поредният псевдо бунтар, който се дразни от това, че никой не отговаря на тъпи чужди въпроси?
Или пък си Волен wanna-be, драпащ със зъби и нокти в чудене как да направи първите си стъпки?
Или пък наистина го имаш предвид?

Всичко зависи от любимата ви теория за конспирацията.
 
От: 25 въпроса към Бойко Борисов

Скучна тема. Мнението и е същото като на gangster.
Водещият, сценаристите, и всички фенове на шоуто на славчо смучат.
С изключение може би на Сиромахов - доколкото съм фърлял по
1 очо (дебна само рядков и калев).

Правителството на ББ върши прилична работа засега.
Клати лодката. Особено съм фен на финансовия министър.
Прави шоу и предизвиква реакции. Клати лодката здраво.
Това предизвиква вълнички и пяната с мръсотия излиза
отгоре, та може да я различим и да си направим разни
изводи и да се ориентираме в ситуацията.

Общественото, както и това на сценаристите, мнение
само доказва теорията, че матриалът е лош. Нацията е безкрайно
тъпа и проста. Нямам търпение тая държава да се затрие та да
спра да имам извинение да седя още тука.
 

Горе