2500+ безплатни беклинка

Viko

Well-Known Member
От: 2500+ безплатни беклинка

Имаш реп+
Мерси за линка, тъкмо пуснах един тестови блог да видим какво ще стане. :)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

При мене нещо не работи, показва ми на всички страници Page Creation Failed!
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Да и при мен работи. Дотук имам 6 fail-нати от 680

Тоя събмитер за директории много гаден, за всяка директория трябва ръчно да барам категориите. :(
 
От: 2500+ безплатни беклинка

и при мен работи даже започна добавяне... до момента страница 100 само 4 неуспешни ЯКО и полезно
 
От: 2500+ безплатни беклинка

И при мен си бачка. Viko, батка +1 авторитет имаш от мен, че го сподели. :)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

2500 , аз лично не бих го ползвал, но пък вие ще видите от резултатите, че ефекта няма да е мн. добър :)
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Аз помня, че преди време ползвах нещо подобно за един от сайтовете ми и освен двуседмично "избутване" с по 10 страници назад, друго не стана :\
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Аз имам един сандбокснат сайт, пускам го на всичките и ще ви споделя ако стане чудо.

П.С. Благодаря за списъка, и аз ще ти дам реп.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Има опция за ограничаване на линковете. Може примерно всеки ден да пускаш по 30.

И мен леко ме притеснява борйката им, ама карай, то сайта и без това го сгърчих от тестове.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

тулчето е супер + ако някой знае и други такива нека сподели,но до колкото бях чел в една тема че за нови сайтове може и да навреди бързото набавяне на баклинкове.
само това е кофтито на този туул : http:// www. editechial. com/?url= (опитва се да зареди някакъв - Trojan-Clicker.JS.Agent.ma) поне така казва КИС
извън темата:някой да забелязва спад в баклинковете? при мен драстичен с 70% на долу :( на няколко сайта от 2 дена
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Прави сте че 2500 са си бая, ама аз нали съм си мазохист пуснах сайт на месец с 2-3 линка във всички преди около седмица.
Има покачване в позициите. От 7-ма страница в средата до 6-та в началото. Има покачване и на индексираните линка, но са далеч по-малко от 2500.
Ако не ви се рискува, както казаха по-горе може да събмитнете в 50-100 и т.н.
 
От: От: 2500+ безплатни беклинка

извън темата:някой да забелязва спад в баклинковете? при мен драстичен с 70% на долу :( на няколко сайта от 2 дена

При мен малко за позачезнали някой линкове, но спад в позициите за сега няма. :)

само това е кофтито на този туул : http:// www. editechial. com/?url= (опитва се да зареди някакъв - Trojan-Clicker.JS.Agent.ma) поне така казва КИС

Тоя сайт имал го в първите 100 (пуснах само 100 въпреки, че не са много за препоръчване подобни линкове), понеже ме домързя и не ги проверявах всичките.
 
От: От: От: 2500+ безплатни беклинка

Тоя сайт имал го в първите 100 (пуснах само 100 въпреки, че не са много за препоръчване подобни линкове), понеже ме домързя и не ги проверявах всичките.

забравих да го отбележа след 2400 беше сайта на който ми изквича кис,аз пробвах всички само една част ми дадоха грешка около 1-2 % че не се е пингнало
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Аз пробвах с тия 67 000, които бяха, си спомням и ме избута назад. Как не ме ритна в "кутийката" - не знам.
 
От: 2500+ безплатни беклинка

Разбрах защо го е правило този проблем. Защото отварям страницата с ОПЕРА :) През Мозила върви перфектно :)
 

Горе