2checkout помощ

parlla

New Member
Здравейте,
може ли някой с опит с 2checkout да ми каже как се процедира след регистрацията. Разгледах другите теми и в някои пише че трябва да ме одобрят първо, но не намирам от къде става това. Като погледна стуса си е ОК /да продавам и купувам/ а не съм получавал никакви кодове и нищо не съм верифицирал - само съм платил таксата $49: Account Status: Y (Allowed to Sell, Allowed to Pay).
Ако някой му се занимава може да напише стъпка по стъпка каво се прави след регистрация, а и мисля че ще е полезно и за други потрбители.
 
ами аз не съм ги ползвал тях отдавна на като процесор на стария интерфеис отиваш и си въвеждаш продуките /услугите които които продаваш и си взимаш кодове за бутони или количка за тях нищо нестандартно нямаше като при пеипал. Тъи като не ги ползвам в момента само съм влизал веднъж да видя новия интерфеис и не съм го човъркал но трябва да е същото ..
 
От: 2checkout помощ

OK Thanx!
Значи няма никакви кодове и тем подобни - директно почвам да си продавам...


И малко други въпроси:
Коя система ползваш в момента?
По добра ли е?
Може ли да е на частно лице а не на фирма регистрацията?
Направих и регистрация за " 2CO Prepaid MasterCard", с нея имаш ли опит?

Аз така или иначе ще пробвам, но поне да знам какво да очаквам.
Благодаря предварително за отговорите!
 
От: 2checkout помощ

След като мина известо време мога да кажа че засега 2checkout работят добре. Ползвам и " 2CO Prepaid MasterCard" като си тегля пари от БГ АТМ без проблем. Парите идват за 2 дена - срещу такса разбира се.
 

Горе