2Leva.bg - СТРУВА ЛИ СИ?

ReminD

Well-Known Member
2Leva.bg НЕ СТРУВАТ




Който е несъгласен, може да сподели инфо, аз след мъничко ще пусна подробен reply за какво става реч и какви шматки са.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Дай повече информация, така нищо не се разбира от поста ти. Аз не съм ги ползвал за сега и нищо не мога да кажа, но ще е интересно да се види какви мнения има.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

еееее, поне 2 лв. не струват ли :D

иначе да, ако може повече инфо за да не си губим и ние времето с тях ако е нещo сериозно :)
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

На мен ми се видяха свестни, бяха ми звъняли по телефона и говорихме преди няколко месеца, но така и не ми остана време да ги пробвам, за това нищо не мога да кажа.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Аз сложих за известно време техни банери, имах някакви одобрени комисионни, обаче точно тогава имах проблеми с основния сайт и трафика рязко падна и реших, че за да стигна минимум за плащане ще мине много време и се отказах. Получава се така, че банерите си стоят по сайтовете и ако има препратен клиент, който да осъществи покупка и след това тази покупка да се финализира успешно, чак тогава ти дават комисионна от 2 лв. Сега в тази криза много хора посещават онлайн магазините, обаче до реално осъществяване на покупка се стига рядко. Иначе платформата е добра, отчита си всичко, но за мен се оказа неподходящо и се отказах.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Да, но екипа им е меко казано некадърен и некомпетентен.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Имах уговорки със собственичката / управителката, и след 10 ки мейли не може да върне 1 мейл да обясни какво става, директно игнориране, това нещо най-го мразя, хич не е сериозно от тяхна страна.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Как да не са читави!
Най-голямата платена комисионна 87,725.03 ...
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Имах уговорки със собственичката / управителката, и след 10 ки мейли не може да върне 1 мейл да обясни какво става, директно игнориране, това нещо най-го мразя, хич не е сериозно от тяхна страна.

Да, това е най-лошото, което може да направи някой - да не отговаря. На мен ако не ми отговорят отнякъде, спирам да се занимавам с тях. Смятам, че винаги трябва да се отговаря на запитванията, каквито и да са те, за това се старая да го правя и аз. От много съм се отказал поради тази причина - преди време бях писал на httpool и etarget, нещо във връзка с фактурата и исках да ги ползвам, и от двете места не ми върнаха отговор, за това и никога не се занимавах с тях.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Да, това е най-лошото, което може да направи някой - да не отговаря. На мен ако не ми отговорят отнякъде, спирам да се занимавам с тях. Смятам, че винаги трябва да се отговаря на запитванията, каквито и да са те, за това се старая да го правя и аз. От много съм се отказал поради тази причина - преди време бях писал на httpool и etarget, нещо във връзка с фактурата и исках да ги ползвам, и от двете места не ми върнаха отговор, за това и никога не се занимавах с тях.

Ами те отговориха няколко пъти, и точно затова ме ядосаха, имахме едни договорки, които игнорираха.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Кофти, но ако не е строго секретно, дай повече информация.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Дай наистина малко информация. Ей така на празни приказки няма как да убедиш мнозинството.
Съмнявам се да седне да те убеждава.
По-скоро ще ти шибне един минус :-o .
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Как да не са читави!
Най-голямата платена комисионна 87,725.03 ...

Не, заблудил си се, защото не са сложили точки в текста. 87,725.03 лв. са генерираните продажби. Най-голямата платена комисионна е 23.58 лв..
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

2Leva.bg НЕ СТРУВАТ




Който е несъгласен, може да сподели инфо, аз след мъничко ще пусна подробен reply за какво става реч и какви шматки са.

Съгласна! . ..
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Аз не съм съгласен. За момента нямам проблеми с тях, а ги използвам от началото на годината :)
Както по-горе споменаха, комисионните се одобряват през няколко етапа, така че има малко забавяне. Сезона на почивките е, може би за това има забавяне с отговорите по имейлите.
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Съгласна! . ..

Радост, ти ще споделиш ли защо си съгласна или пак си правиш вятър на устата?!
 
От: 2Leva.bg НЕ СТРУВАТ

Както по-горе споменаха, комисионните се одобряват през няколко етапа, така че има малко забавяне. Сезона на почивките е, може би за това има забавяне с отговорите по имейлите.
Не пич, имахме оговорка за около 500 продукта, за справка - провери колко продукта имат вмомента ( към 40 ), а се направиха на интересни, уж се бяхме разбрали, само трябваше да доуточняваме, както и да е -за мен това е супер непрофесионално, аз никога дори да откажа нещо, няма да се скрия и да мълча, а ще кажа ако има проблем и неточност. Само ме дразни, че получавам някакви скапани мейли от тях, а на моите мейли никой не ме отразява.
 

Горе