Продава се: 3 сайта за филми

bebcheto

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
OnlineMovies
Английски език
Посещения около 100 дневно. Трафика идва само от търсачки
Приходи малки
Цена: 130 лева


С течение на времето списъка със сайтове намалява ...


Остана само един сайт за продан.
 
Последно редактирано:
От: 3 сайта за филми

Пиши 1 лично и на мен с обща цена за 3те сайта. Погледнах отгоре отгоре виждам ,че са youtube клипове и май са само трейлъри или се бъркам ? Адсенс нямат ли против това да се показват банери на сайтове за филми и другото политиката в България и изобщо в света не е ли против подобните сайтове , тъй като отдавна искам сайт за онлайн филми ,но всеки ме разубеждава ,че щели да ми потропат на вратата за авторските права !?
 
От: 3 сайта за филми

Пиши 1 лично и на мен с обща цена за 3те сайта. Погледнах отгоре отгоре виждам ,че са youtube клипове и май са само трейлъри или се бъркам ? Адсенс нямат ли против това да се показват банери на сайтове за филми и другото политиката в България и изобщо в света не е ли против подобните сайтове , тъй като отдавна искам сайт за онлайн филми ,но всеки ме разубеждава ,че щели да ми потропат на вратата за авторските права !?

Писал съм ти ...
 
От: 3 сайта за филми

Промоция!

3-те сайта накуп 300 лева.

По-отделно, 100 лева парчето.
 
От: 3 сайта за филми

100 лева, много ли са за един от тези сайтове?

Промоцията продължава все още ...
 
От: 3 сайта за филми

Последна промоция ...

200 лв. за трите сайта.

Промоцията няма да е валидна много дълго време, за това се възползвайте ....
 
От: 3 сайта за филми

може ли снимки на администрацията на лс
 
От: 3 сайта за филми

Втория и третия сайт които си дал е "олекотена" версия на
http://www.themabiz.com/novavideo/ за три сайта искаш 200 лв, имайки предвид произхода на темите, различават се със оригинала.
Реално мога да купя "Пълна официална версия" за 49$ и да направя 3 сайта за 49$.

;)
 
От: 3 сайта за филми

Втория и третия сайт които си дал е "олекотена" версия на
http://www.themabiz.com/novavideo/ за три сайта искаш 200 лв, имайки предвид произхода на темите, различават се със оригинала.
Реално мога да купя "Пълна официална версия" за 49$ и да направя 3 сайта за 49$.

;)

Що не направиш тогава ....

Много хора се изказват че могат еди си какъв сайт за 5 лева да направят, а всъщност нищо не правят.

Единият сайт не е с уордпрес платформа.

И за 49 $ можеш да си метнеш 2200 филма :lol:

Благодарение на тебе цената ще се вдигне, независи му дали ще ги купи някой.
 
От: 3 сайта за филми

Нова оферта:

200 лева за трите сайта с домейните.

Ще окажа помощ на тези дето не могат да се справят с прехвърлянето, безплатно.
 
Последно редактирано:
От: 3 сайта за филми

Уникална възможност да закупите готов сайт и домейн на цена под 100 лева. Не чакай някой да те изпревари!

Всеки предложил цена от 90лв. нагоре в рамките на 48 часа, получава сайта + домейна и безплатно преместване на хост по негов избор.

Предлаганата цена не зависи дали ще е 1 стотинка, 1 лев или повече.
 

Горе