$3 GoDaddy домейн

От: $3 GoDaddy домейн

Благодаря.
 
От: $3 GoDaddy домейн

Благодаря :) Вземах си домейн .com + privacy protection €3.13.
 
От: $3 GoDaddy домейн

защо немога да направя плащане излиза ми това : There was a problem processing your transaction. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.
 
От: $3 GoDaddy домейн

защо немога да направя плащане излиза ми това : There was a problem processing your transaction. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.

С PayPal ли се опитваш? Най-вероятно за промоцията приемат плащане само с карта.
 
От: $3 GoDaddy домейн

Препоръчвам ви да не се заробвате с тия, в момента сървиса им е под всякаква критика. Правят каквото си поискат с нещо, което е ВАШЕ. Мен ме е яд, че преди време не послушах други хора, които споделиха лош опит от тях.
 
От: $3 GoDaddy домейн

Все още е изгодно да купуваш от тях и след 10-11 месеца да траснферираш при други.
 
От: $3 GoDaddy домейн

Да, доста са изгодни. Преди имаше оферти и при Namecheap, но скоро не съм засичал..
 
От: $3 GoDaddy домейн

Все още е изгодно да купуваш от тях и след 10-11 месеца да траснферираш при други.
А дали ще ти дадат, или като искаш да трасверираш, ще кажат, като искаш трансвер, дай сега 30 $ :D
 
От: $3 GoDaddy домейн

Засега няма проблеми да правиш трансфери - безплатни са. След няколко месца кой знае :D
 
разбира ще ти дадат да трасферираш домейните са добре регулирани от icann иначе ще си загубят акредитацията това не е България...

при трансфер плащаш на новия си регистраотр старият е длъжен да го пусне ако са спазен условията за трансфер като цяло да не е променян хуиса 60 дни (само мейла може да е сменян)

даже при някой разширения не ги и питат имаш ли кода за трансфер може да правиш каквото си поискаш...
 
От: $3 GoDaddy домейн

С PayPal ли се опитваш? Най-вероятно за промоцията приемат плащане само с карта.

не по нормалния начин с карта
но пробвах с PayPal от същата карта пък си работи
 
От: $3 GoDaddy домейн

Е тогава, сигурно вече е изтекъл.
 
От: $3 GoDaddy домейн

защо немога да направя плащане излиза ми това : There was a problem processing your transaction. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.
При мен е същото
 

Горе