-30 градуса през зимата?

От: -30 градуса през зимата?

Ква кирия бе? Ае карай две деца на детски градини и жена на работа сутринта при -25, както беше миналата зима. После да ги прибираш в два метра преспи всичките. Отделно всяка сутрин мисли... ква нафта сложих... дали не замръзна...ще запалили колата... и още куп такива. Много ви е лесно на вас... Ае дървена ваканция - перем кючеците. А на мама и тате какво им е, не ви пука! Малко по-отговорно ако може!
 
От: -30 градуса през зимата?

То шега, шега, ама приказват, че щяла да е най-студената зима от 1000 години насам.
Ще ни замръзнат та*аците ако излезнат прави.

ПП: Не съм гледал клипчето.
 
От: -30 градуса през зимата?

Тая зима излез в 7.00 при -30 градуса с метла, стъргалка и лопата в ръчичките и истържи и изкопай една от колите на улицата. Пък после ще те видя дали ще си правиш шегички.

Такъв е лафа!
 
Последно редактирано:
От: -30 градуса през зимата?

А това вече е проблем на държавата/общината.
Ако си от София, предполагам, се обърни към Фандъкова и я питай що не чисти до вас? :) :p
 
От: -30 градуса през зимата?

Като пораснеш ще разбереш!

А това вече е проблем на държавата/общината.
Ако си от София, предполагам, се обърни към Фандъкова и я питай що не чисти до вас? :) :p
 
От: -30 градуса през зимата?

Супер. Ще караме ски по хубави твърди писти и то повече време, а не като миналата година цяла зима бяха меки все едно караш в морска сол
 
От: -30 градуса през зимата?

Не знам кой какво ще кара ама ето ви една статистика която сам направих и се замислете малко за катаклизмите които станаха в средата на тази година . Другото което е свързано с кризата и си е малко филм (но може накрая да се окаже истина) е че може би кризата е свързана с 2012 .
 
От: -30 градуса през зимата?

Не знам кой какво ще кара ама ето ви една статистика която сам направих и се замислете малко за катаклизмите които станаха в средата на тази година . Другото което е свързано с кризата и си е малко филм (но може накрая да се окаже истина) е че може би кризата е свързана с 2012 .

Да, да и един мармот увиваше шоколада със станиол ;) дайте сега понеже идва края на света да седнем и да се вайкаме :) само не знам от тая цялата глупост с 2012 кой изкара най-много стотинки.
 
От: -30 градуса през зимата?

Не знам кой какво ще кара ама ето ви една статистика която сам направих и се замислете малко за катаклизмите които станаха в средата на тази година . Другото което е свързано с кризата и си е малко филм (но може накрая да се окаже истина) е че може би кризата е свързана с 2012 .

За всяка година назад може да направиш такъв списък. Катакличмите не са изобретени в 2010-та. А преди 10000 години е имало ледников период ...
 
Мдааа, то вечно идва края на света и все е след няколко години. Аз си спомням няколко години, в които се стягахме за края на света, писахме си завещанията, ставахме по-добри и копахме землянки в случай, че все пак бъдем сред оцелелите и тъпчехме килера с буркани туршия

- 1987 - или някъде около тая година, по тоя повод се пръкна Терминатор, гледай го и ще ти обяснят точно коя дата беше
- 1998 беше почти сигурно, че се гътнем ама нейсе
- 2000 година беше сигураш, направо нямаше разминаване, ама явно са поверили организацията на българска държавна комисия та нищо не стана
- 2002 заради двойките вероятно, щяхме пак да мрем
- 2012 вече е крайно време да ритнем камбаната ебаси, а и кредита ми е до 2015, така че ако не се свърши света взема да се гътна сам за да прецакам банката

Тия празни приказки за края на света са нещо като приказките за баба Яга и Торбалан ама като за възрастни.

ПП Някой ако се сеща за други години, в които свършека е бил гарантиран да сподели, може да спретнем един сайт с глупости
 
От: -30 градуса през зимата?

нека нека...
откога завиждам на ония там по тропиците че им е интересен живота...
ураганчета, тайфунчета, торнадо някое... цунами... наводнения...
а тук нищо, цял живот един тайфун не съм видял ни едно наводнение...
айд епоне зимата да е като хората преспи по два метра и студ на кутийки :)
 
От: -30 градуса през зимата?

Е жалко, че не съм администратор, за да банна лошите хора, употребяващи лошите думите "зима", "студ", "сняг", "минус". :)
 
От: -30 градуса през зимата?

Е жалко, че не съм администратор, за да банна лошите хора, употребяващи лошите думите "зима", "студ", "сняг", "минус". :)

Кое му е лошото на тия думи???

Зима, студ, сняг, минус, писти, бира след второто или третото спускане ... е това е кеф!!! Айде да идва ....
 
От: -30 градуса през зимата?

Кое му е лошото на тия думи???

Зима, студ, сняг, минус, писти, бира след второто или третото спускане ... е това е кеф!!! Айде да идва ....
Мечта :) Предпичитам го пред морето :D
 
От: -30 градуса през зимата?

Тука само мазохисти се събрали :) Много я мразим тая зима!:evil:
 
От: -30 градуса през зимата?

Кое му е лошото на тия думи???

Зима, студ, сняг, минус, писти, бира след второто или третото спускане ... е това е кеф!!! Айде да идва ....

Забравил си винското със свинско :) То само на бира не е работа. А и някоя друга греяна ракия няма да дойде зле :)
 
От: -30 градуса през зимата?

Явно трябва да слагам вече зелето, че ако ще става толкова студено няма да има време да ферментира :) Миналата година за малко на Нова година да остана без кисело зеле заради късно слагане и ранни студове!
 

Горе