300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

SEO на Shopping сайт: как ще похарчите $300 ?


  • Общо гласове
    66

maiak

New Member
Ако управлявате 300$ в какво бихте ги вложили, ако трябва да развивате shopping сайт?

1. поръчка за написване на статии, т.е. в съдържание
2. регистрация в Yahoo directory
3. купуване на линкове
4. SEO софтуер
5. за кръчми, пък със сайта каквото стане
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Ако управлявате 300$ в какво бихте ги вложили, ако трябва да развивате shopping сайт?

1. поръчка за написване на статии, т.е. в съдържание
2. регистрация в Yahoo directory
3. купуване на линкове
4. SEO софтуер
5. за кръчми, пък със сайта каквото стане

тва пък второто няма да го ползвам дори ако са ми подарени тия 300 долара

да не кажеш, че само съм ти оакал темата

1. домейн - 10 долара
2. хостинг - 40 долара ама за цяла година
2. съдържание 50 долара
3. софтуер 57 долара
4. още един софтуер 87 долара
5. услуги 20 долара (4*5)
6. по моите сметки ми останаха 36 долара, които ще ми се наложи да наръгам в капча
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

3. софтуер 57 долара
4. още един софтуер 87 долара
5. услуги 20 долара (4*5)

Нещо конкретно ли имаш предвид?
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Нещо конкретно ли имаш предвид?

ми както Viko каза

3. Scrapebox
4. AMR
5. услуги във Fiverr
а) два пакета уеб 20 към основния сайт
б) един пакет профилни линкове със Senuke
в) един бласт към статиите от АМР с Хрумер за разнообразие
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

тва пък второто няма да го ползвам дори ако са ми подарени тия 300 долара

да не кажеш, че само съм ти оакал темата

1. домейн - 10 долара
2. хостинг - 40 долара ама за цяла година
2. съдържание 50 долара
3. софтуер 57 долара
4. още един софтуер 87 долара
5. услуги 20 долара (4*5)
6. по моите сметки ми останаха 36 долара, които ще ми се наложи да наръгам в капча

BullBlogger, благодаря ти за изчерпателния отговор!
За пръв път научавам за fiverr.com - може ли малко информация за тези "два пакета уеб 20 към основния сайт"
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Благодаря и на N1ck, Viko, katsarov , че се включиха с полезна информация.
Дотук 0 гласа за Yahoo Shopping Directory е много показателно.

Ползвам thebestspinner за пренаписване на статии + ръчен събмит в този списък с dofollow article directories http://internetmarketing-u.com/reviews/internet-marketing/37-best-do-follow-article-directories
Някой може ли да направи сравнение между thebestspinner и Article Marketing robot (могат ли са се ползват заедно?)
 
Последно редактирано:
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

ами примерно нещо такова fiverr.com/users/dollarsman1982/gigs/make-custom-linkwheel-with-senuke-x-for-huge-trafict-to-your-site?ref=glst-g-ttl

в смисъл да направи Х web 2.0 и да ръгне по една спинната статия вътре, ако и бучне RSS-а тук таме златен ще бъде за пет долара. Вече е въпрос на търсене на най-добрата оферта. Аз бих предпочел двама различни изпълнители за да тествам услугата и да си избера по-кадърния за бъдещи проекти
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

thebestspinner и Article Marketing robot (могат ли са се ползват заедно?)
Даже е повече от желателно. АМР си има вграден спинър, който би свършил работа единствено, ако не разполагаш с друг.
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Абе аз от AMR не съм много доволен, значи ползвах го за сайт който отделно му се правят доста линкове, 2000 съксес директории, live са около 500, ефекта е малък, даже не помръдна в серпа ( deep spin format ) , може би трябва да пускам линковете от артикъл директориите в буукмаркинг демона и в скрапбокс, ама хич да не е, очаквах поне да ида на 3та страница, то сайта си стои даже на 5та отиде, как и да е, изказвам лично мнение, програмата си струва, но определено трябва да се ползва в комплект с букмаркинг демона или скрапбокса.
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Даже е повече от желателно. АМР си има вграден спинър, който би свършил работа единствено, ако не разполагаш с друг.

Много се изкефих на отговора, олекна ми.
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

ами примерно нещо такова fiverr.com/users/dollarsman1982/gigs/make-custom-linkwheel-with-senuke-x-for-huge-trafict-to-your-site?ref=glst-g-ttl

в смисъл да направи Х web 2.0 и да ръгне по една спинната статия вътре, ако и бучне RSS-а тук таме златен ще бъде за пет долара. Вече е въпрос на търсене на най-добрата оферта. Аз бих предпочел двама различни изпълнители за да тествам услугата и да си избера по-кадърния за бъдещи проекти

Много полезен линк, още веднъж бладогаря на BullBlogger!

Въпрос до всички, които са ползвали Xrumer, scrapebox и senuke бластове: имате ли проверени сайтове, от които поръчвате, или това е без значение ?
Намерих тези и се чудя кой сайт да ползвам:
http://xrumerseo.com/
http://xrumer-pro.com/
http://xrumer-seo.com/
http://www.cheapxrumerblast.com/
http://www.xrumerblast.com/
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

ако ти е сефте поръчай от фивър - има хрумер бластове, хем ще видиш различни типове отчети, които ще ти пратят, хем няма да влезеш с някаква колосална сума - за 20-25 долара вече ще знаеш какво искаш като поръчваш по-голям пакет
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

Здравейте,

Реших да експериментирам и да жертвам 5 долара, като за целта използвах услугата от линка, който е дал BullBlogger (не мога да го постна в момента).

Човекът си свърши работата навреме, по-долу прикачвам и репорта. Как мислите, дали това са добре похарчени $5? Видях, че е гепил една статия от EzrineArticles, спиннал я е и ми е добавил линковете.
 

Прикачени файлове

  • 24_mei_fiverr.txt
    2.9 KB · Преглеждания: 59
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

цените попринцип за xrumer и профилни линкове са :

2000 линка = 5 $
 
Последно редактирано:
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

радвам се, че има интерес към темата. И аз се възползвах от съвета на BullBlogger и изтеглих за ушите 3 услуги... трупам опит :)
 
От: 300 $ SEO Бюджет, как ще го похарчите ?

И аз да се намеся в темата - не стана ли много черно това SEO с 300$?! Или 300 са много малко за белия сектор?
 

Горе