4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
4 статии на английски по 400 думи всяка - само за 5.00$

Здравейте!

Идеята е следната - смятам да пусна Fiverr услуга за писане на уникални статии на английски. Офертата ще е за 2 статии по 400 думи или 1 статия по 800 думи - общо взето ще включва общо кънтент от 800 думи. Тъй като ще искам да направя добър брой ревюта, за да може услугата да стане по-търсена съм готов да добавя още едни 200 думи подарък към тези 800 думи в услугата за всеки, който я поръча през сайта на Fiverr и остави ревю там. Танто за танто както се вика.

Т.е. вие получавате общо 1 000 думи уникален кънтент за 5.00$.

Можете да си изберете дали да бъде:
1. 2 статии по 300 думи и 1 статия от 400 думи
2. 2 статии по 500 думи
3. 1 статия от 500 думи и 1 от 300 думи.
4. 1 статия от 800 думи.

Темите ги избирате вие, ако искате може да предоставите ключови думи, изисквания към текста и т.н.

Статиите ще са професионално написани, подходящи за SEO оптимизация на сайтове и 100% уникални - т.е. ще минат проверка на Copyscape например.

Времето за което ще получите статиите си след поръчката ще е около 2-3 дни.

Няма ограничение за това колко пъти даден човек може да поръчва услугата, стига да е в рамките на разумното, за да мога все пак да изпълня всички поръчки в срок. И идеята е, че всяка поръчка на услугата за 5.00$ = едно ревю във Fiverr.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Искам да взема 1.. драсни ми на ЛС от къде да поръчам
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Прати линка към гиг-а, а също и линкове към статии, които си писал. Мерси.
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Здравейте!

И на тримата съм ви изпратил линк към услугата във Fiverr.

Както и линк към ревю статии на работата, която вършим.

Поздрави!
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Аз нямам лично съобщение, ще изпратиш ли пак, или да провериш на кой си пратил :)
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Здравей!

Изпратих ти отговор. :)

Може да съм пратил две писма на някой от другите двама колега по погрешка, за което предварително се извинявам, ако е така.

Поздрави!
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Ще изпратиш ли и на мен информация как да поръчам?
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Изпратих ти лично съобщение.

Само да кажа - ако на някой не му работят линковете в PM-а, това е защото копирах инфото от изпратени вече PM-и и чак днес се усетих, че URL-тата са се съкратили и може при някой да са непълни. Ако има някой с непълни URL-та да напише PM или тук в темата да изпратя информацията наново.
 
От: Re: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Здравей

Услугата е същата, която съм постнал и в другия форум, където ти поръча. :)

Иначе вече насъбрахме половин дузина поръчки и няколко доволни клиента. Така че направо ще пусна линк към услугата, който иска може директно от там да поръчва.

http://www.fiverr.com/matfinnegan/write-3-articles-400-words-each-copyscape-passed

Само искам да направя една вметка: Решихме да не работим по ревю статии на продукти. Отнемат прекалено много време и не е рентабилно за нас. Ако някой се интересува от написване на ревю статии - цената е 2.00лв. за 100 думи и може да ми пише PM, за да поръча.

Ако имате въпроси - отново PM. :)

Поздрави!

Здравей, ако още е актуално моля прати и на мен линк
 
От: Re: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Здравейте!

Услугата във Fiverr вече е за 800 думи, вместо за 1 200 думи.

А промо офертата вече е за 800 + 200 думи, вместо за 1 200 + 400 думи.

Поздрави!
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Поръчах и аз 2 статии и то на специфична тема, колегата се справи бързо и коректно. Статиите са интересни с много добър изказ и граматика. Препоръчвам услугата!
 
От: 4 статии на английски по 400 думи всяка за 5.00$

Пусни и на мен един линк към услугата ти
 

Горе