403 Forbiden nginx in Header WORDPRESS

а дали ще ме черпят от хоста :) кажи кой е :) и какъв му е стеъпа nginx ривърс или nginx само и къстъм редиректи или нещо екзотично като първо апач после nginx

информацията ми трябва за да предложа подходящо решение... (щото ми писна да си играя на сляпа баба и да налучквам)

после ще обясня защо wordpress хостърите чаржърт повече и че предлагат всъщност съпорт за wordpress и че като го предлагат worpress hosting - варияция cms хостинг това не е само гарантиране на по стабилна система за дадения cms ами значи че активно го разцъкват cms-a с поне 90 - 100 от най често ползваните плъгини и са се сблъсквали с обичайните проблеми и могат да предложат решение или алтернатива...

cms хостинга е точно това .... затова е по скъп и се различава от нормалния хостинг...

ако дадеш сайта да го проверя мога да ти кажа част от горното инфо ще си го изтегля от хедърите и решението ще дойде по бързо (даже мисля че знам от каквое но няма да кажа докато не напишеш каквото искам -няма да налучвам щото ми писна да вадя кестените за една камара хостинги) който се месят да предлагат неща на потребителите ама като стане проблем и wordpress хостърите трябва да им решават проблемите по форуми
 
Последно редактирано от модератор:
тролвам щото си мълчиш 20 тина мин решението почти съм сигурен е за по млако минута ама като не казваш няма да стане

а да си донасоля да се предлага цмс хостинг а да не го цъкаш цмс-а е все едно да предлагаш хостинг ама да не го цъкаш много хостинга (като има такива фирми при cms хостинга и се дънят при първи проблем с cms-a така имаима такива хостинг фирми добре че има Cpanel и Softacalous /fantastico и cloudlinux при класическите хостинг фирми та не си личи много кой са некадърните - та не хубаво да се пускат така услуги ама всеки си знае...) въпроса е да се напише кратко и ясно кой какво е се издънил

същото е аз да взема да предлагам cms -хостинг за magento може да съм го цъкал двапъи магентото и два плъгина на кръст ама аиде щото съм добър в хостинга на wordpress давай да предлагам и магенто че има марж и като има проблем ще пишете във форума и няма да казвате коя е фирмата


ПП няккой да не реши че съм лош човек - просто съм почти сигурен че vapdesignbginfo ползва хостинг който предлага и cms хостинг за wordpress - a щом го предлага трябва да го разбира поддържа ако фирмата не предлагаше такъв е нормално да не ги разбира тези неща и щях да помогна без поставям условия да бъдат споменавани...

ППП така че умната като избирате цмс хостинг

ППП аз имам един софтуер дето предлага диагностика на всякакви по бмвата и ролс ройс фантом ама не съм тръгнал да предлагам диагностика на ролс ройси налЕ....ама мога то уж няма нищо сложно кабела в буксата за диагностика от едната страна кабела в усб порта от другата тстрана
 
Последно редактирано от модератор:

Горе