5 линка в сайт за туризъм

keres

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

Предлагам 5 линка, за по една година всеки, в сайт за туризъм. Функционира от скоро (септември 2014) и поради тази причина все още няма PR. Различни тулове го оценяват към 2, доколкото може да им се вярва. На ден сайта има по около 300-400 посещения с тенденция към растеж. Линковете ще бъдат поставени във футера. Цената на линк за година е 20 лева.
Ако не сте се сетили кой е сайта и ако имате допълнителни въпроси ми пишете ЛС.

Поздрави,
keres
 
От: 5 линка в сайт за туризъм

А интересуваш ли се от човек, който да пише статии за сайта? Магистратурата ми е туризъм и вече имам публикувани статии по темата.
 
От: 5 линка в сайт за туризъм

А интересуваш ли се от човек, който да пише статии за сайта? Магистратурата ми е туризъм и вече имам публикувани статии по темата.

Отговорих ти на лично.
 
Здравейте,

С изтичането на една година, офертата става отново активна. Предлагам 3 линка, за по една година всеки, в сайт за туризъм (два са налични веднага, а един след 11.12.2015). Линковете стоят във footer-a на сайта. Цената за един линк за година е 20 лева.

Поздрави,
keres
 
От: 5 линка в сайт за туризъм

Аз съм имам интерес. Притежавам няколко български сайта за туризъм. До къде стигна с пейдж ранк-а на твоя сайт?
 
От: 5 линка в сайт за туризъм

Аз съм имам интерес. Притежавам няколко български сайта за туризъм. До къде стигна с пейдж ранк-а на твоя сайт?

Извинявай за късния отговор! Нямам интерес към размяна на линкове към този момент. Мисля, че и отдавна не е имало и Page rank ъпдейт, така че няма стойност. Според seomastering.com реалната му стойност е 2.63, но това са си само някакви изчисления.
 
От: 5 линка в сайт за туризъм

Здравей, кои страни таргетира сайта и на какъв език е ?
 
Re: От: 5 линка в сайт за туризъм

Здравей, кои страни таргетира сайта и на какъв език е ?

Здравей,

Сайтът е на български и е посещаван основно от българи в България и известен процент сънародници зад граница.
 

Горе