7 Прогнози за СЕОто през 2011

От: 7 Прогнози за СЕОто през 2011

Честито Рождество Христово на всички!

@coolice Благодаря ти за споделената и полезна както винаги тема:)
@devlix Позволих си да се потрудя да преведа по-важната част и я сложих тук, защото нямам блог още, а не знам къде да я постна: http://postvai.com/node/11297

Надявам се да е увлекателно написана и поне малко полезна. Извинявам се предварително за допуснати от мен грешки, но не като експерт в SEO интерпретацията на термини може да не е най-удачната и ето защо, ако някой иска да добавим/променим нещо, то с радост ще го направя.
 
От: 7 Прогнози за СЕОто през 2011

Браво за труда, отдавна се чудя при такива ситуации защо никой преводач не се възползва да покаже какво може, и с това да спечели нови клиенти?:(
 
От: 7 Прогнози за СЕОто през 2011

Колкото повече си мисля че разбирам от СЕО толкова повече почвам да си мисля че поне за БГ алгоритъмът на Г не е много точен и коректен.
Има ниши които ги наблюдавам вече повече от година и от време на време си записвам движението на сайтовете в класацията - Аз поне не виждам особена логика противно на всички очаквания сайтове с десетина странички, които съм сигурен че повече от година не са поддържат и са оставени на произвола на съдбата държат добри позиции даже се изкачват, а сайтове които се оптимизират и им се добавя съдържание и качествени линкове не могат да се преборят да стъпят на първата страница в която повече от половината от сайтовете са попаднали случайно и собствениците им едва ли и знаят че са там.
Единственото логично обяснение за мене е че вероятно инфото в сайтовете трябва да поостарее та да се вдигне и въпросните сайтове жънат успехи сега заради работата по тях преди време
 
значи не всички алгоритми които са въведени за резултатите на запад работят за търсенията на кирилица... обаче ако се прави сео така да се знае че всичко врменно ... по добре правете такак че сайтави да е ок за на запад :)
 

Горе