Продава се: 7 домейна на добри цени

От: 7 домейна на добри цени

$60, зада станем по близки :wink:

:D:lol::lol::D За 30 - кръвни братя!

Сори за спама, магнитче - не се сдържах. :)
 
От: 7 домейна на добри цени

@ Нанди, да не беше болна? Домъчня ми за теб! ;)

Като изключим нечелимите ментални заболявания съм добре, магнитче, ама много работа... Ти си добре, нали?

Що не искаш да си станеш по-близък с Бластера? Свали му още 5$ и ще ти вика ''бате''. :)
 
От: 7 домейна на добри цени

Като изключим нечелимите ментални заболявания съм добре, магнитче, ама много работа... Ти си добре, нали?

Що не искаш да си станеш по-близък с Бластера? Свали му още 5$ и ще ти вика ''бате''. :)

Нанди, заради теб съм му свалил... на $ 65 (за двата). Писах му на ЛС, но явно се е скрил под масата и не пише. ;)
 
От: 7 домейна на добри цени

Аз удържах на думата си и изчаках Бластера 27 часа, за да купи запазените домейни, но той не се появи... Надявам се всичко да е наред около него!
Пускам отново всички обявени домейни за продан! Живи и здрави! :)
 
От: 7 домейна на добри цени

Бластера е като маната по доматите. Колкото и да си подготвен - все ще те изненада. Пу язък, тамън мислех, че ще взема комисионна за посредническа дейност. :)

Дано се намерят по-сериозни купувачи, Магнитче. Успех!
 
От: 7 домейна на добри цени

Бластера е като маната по доматите. Колкото и да си подготвен - все ще те изненада. Пу язък, тамън мислех, че ще взема комисионна за посредническа дейност. :)

Дано се намерят по-сериозни купувачи, Магнитче. Успех!

Въздържам се от всякакви коментари, докато Бластера не хвърли малко светлина върху настоящето... Получи се доста сконфузна ситуация, но бизнес се прави от хора, които притежават коректност и пари!
 
От: 7 домейна на добри цени

Тука съм ей, и двети равоти ги имам в илишак,,, просту уйкенда ми почна поранху :wink:
 
От: 7 домейна на добри цени

Бластера е като маната по доматите. Колкото и да си подготвен - все ще те изненада. Пу язък, тамън мислех, че ще взема комисионна за посредническа дейност. :)

Дано се намерят по-сериозни купувачи, Магнитче. Успех!

Хехехе, Нанди мени като болест по доматито лима уприделяш,,, нидей така Вискяра шима намрази
 

Горе