$7.77 за ботовете на Incansoft

BullBlogger

New Member
Те едни ботове, но все пак за осем долара вършат някаква работа. Имам няколко от тия неща и в общи линии мога да твърдя, че стават за работа (казвам стават, не супер са). С времето или съм купил нещо по-качествено или съм намерил друг начин за автоматизация.

За какво иде реч. Incansoft открай време правят ботове за автоматизация на различни процеси. Някои от най-популярните им продукти са свързани с автоматизация на
- синонимизиране на текст (това е в общи линии най-добрият им продукт - ако нямате друг спинър за 8 долара това си струва) - llamaSpin
- събмит по директории
- блог коментари
- форум коментари
- прес рилийз
и тн
пълният списък с продуктите е тук http://www.incansoft.com/Catalog.php

В
ажно е да се отбележи, че промоцията изтича днес. Купонът е

777

С две изключения

За GFX Writer купонът е GRAPHICS.
За GFX Video Writer купонът е VIDEO.

Забележки:
1. Няма рифънд
2. Не съм афилиейт т.е. нищо не печеля от това, че купувате - съответно не съм и съпорт - питайте Големия Майк не мен
3. Казах, че ботовете стават т.е. за осем долара не очаквайте чудеса
 
От: $7.77 за ботовете на Incansoft

може ли да се добавят нови форуми и блогове ?
защото ако не може, тези които са включени са яко наспамени...
 
От: $7.77 за ботовете на Incansoft

Тула който е за събмит в социалки не намирам в кои социалки точно събмитва ? Някой ползвал ли го е
 
От: $7.77 за ботовете на Incansoft

може ли да се добавят нови форуми и блогове ?
защото ако не може, тези които са включени са яко наспамени...

За форум бота - това са форумни профили т.е. просто ръга един линк в профила, доста трудно е да се модерират такъв род линкове и това не значи, че форумът е оспамен. Дори тук има купища мъртви профили с линк в подписа това, не значи, че Предприемач е оспамен до смърт. Дали може да се добавят нови не знам - аз ползвам друго за този тип линкове

за комент бота - Automatically Finds Blogs Based On Keywords. Предполагам, че това не е някаква тяхна си база а е скрейпър. Отново - не съм го ползвал имам друго за тази цел

Повече подробности вероятно могат да дадат отсъпорта - incansoft.com/Support.php

Тула който е за събмит в социалки не намирам в кои социалки точно събмитва ? Някой ползвал ли го е

Тула за събмит в социалки го купих преди около година. От доста време не съм го ползвал - купих си друго. Имаше доволно голямо количество букмарк сайтове заредени в него. За съжаление също така доволно количество от тях не работеха. Рипортинга е тежичък за обработка, но за непретенциозен събмит без нужда от детайлен рипорт И КАТО ЗА 8 долара според мен върши работа.

М др длъжен съм да отбележа, че по принцип работата с ботовете на инкансофт е малко тегава т.е. ако смятате, че купувате мерцедес на цената на тротинетка бъркате се - купувате си тротинетка на точната цена
 
От: $7.77 за ботовете на Incansoft

Ползвал ли си RSS бота?
Дали върши работа?
А някой друг качествен RSS събмитър да препоръчаш
 
От: $7.77 за ботовете на Incansoft

RSS бота ще го купя сега - не съм особено обнадежден от описанието. Оставам с впечтлението, че има вградени 20-30 директории и това е всичко. В края на краищата за осем долара и в десет да събмитва, стига да не ме занимава, е добре. Аммм, само да видя дали има автоматично решаване на капчи - ако аз ще му набивам капчите ще търся нещо друго
 

Горе