70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Ivan.Cekov

Active Member
Тъй като видях, че някой продават тези валчери, а те са безплатни реших, че не е редно, за това пускам промо код за 70 % отстъпка в Суперхостинг. Ето го и него 54LHDLMC :wink: Надявам се да съм бил полезен
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Ето така се прави ! Поздравления !
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Само да кажа , че не важи за подновяване , поне при мен не става.
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Мисля, че да. Тези отстъпки са пуснати за новобранците, които още се учат и нямат достатъчно средства за закупуване на домейн и хостинг.
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

може да си вземете хост и после да си прехвълите файловете
дори да помолите съпорта да го направят
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Браво, получаваш реп!
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Страхотна оферта!
Хостинга ми изтича след 5 дни, но още утре ще се възползвам от кода.
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Страхотна оферта!
Хостинга ми изтича след 5 дни, но още утре ще се възползвам от кода.


Този код е само за нови домейн...не става за подновяване.
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Този код е само за нови домейн...не става за подновяване.
:arrow:
може да си вземете хост и после да си прехвълите файловете
дори да помолите съпорта да го направят

ама аз явно съм от каръците. поднових си хостинга час преди да видя темата :cry:
 
От: От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

:arrow:

ама аз явно съм от каръците. поднових си хостинга час преди да видя темата :cry:

може да поискаш да ти върнат парите :lol: и след това да си вземеш от този на промоцията
но става малко циганска работа :mad:

промоцията е супер
аз не ги ползвам но дават 29 аддона - СуперПро взех за 1 година +1 домейн = 20 евра
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Надяван се да съм помогнал и благодаря за репутацията:). Тази промоция ще важи до края на 2012 година, освен ако някой от суперхостинг види кода и го направи невалиден.
 
От: От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

И от мен имаш реп.
Ето още един - VELIKDEN.
По случай един от най-светлите християнски празници, екипът ни ви дава възможност да получите безплатен домейн и хостинг план с 30% отстъпка! От днес - 11.04.2012 г. е в сила нашата нова Великденска промоция 3 за 1!

Получавате 3:
30% отстъпка от цената на хостинг план СуперПро;
Безплатен домейн (от най-разпространените области: .com, .net, .org, .info, .biz или .eu);
100 лв. бонус ваучер за реклама в Google AdWords ™;
Вземате 1 – вашият нов хостинг план СуперПро само за 6.83 лв./мес. с ДДС!

За да се възползвате от промоцията въведете промо код "VELIKDEN" на последната стъпка от онлайн поръчката. След въвеждането на кода сумата в поръчката ще бъде преизчислена според параметрите на промоцията.

Още за промоцията:

Промо код "VELIKDEN" е валиден както за нови, така и за съществуващи клиенти за нови поръчки на хостинг план СуперПро за 12 месеца, както и за 1 нов или трансфериран домейн (.com, .net, .org, .info, .biz или .eu), избран в поръчката;
Отстъпката, която се начислява след въвеждането на промо кода, е 30% за хостинг план СуперПро и 100% за домейна. По този начин получавате домейна за вашия нов онлайн проект напълно безплатно!
С поръчката за хостинг план СуперПро получавате и бонус ваучер за реклама в Google AdWords™ на стойност 100 лв., за да стартирате и тествате популяризирането на новия си онлайн проект в най-голямата търсачка в света - Google!
За един клиентски профил може да се ползва само един бонус ваучер за реклама в системата на Google AdWords™, независимо колко и какви услуги има в профила.
Промоцията е валидна за първите 12 месеца, като подновяването на услугите се извършва спрямо стандартните цени: хостинг план СуперПро - 117 лв. с ДДС за 12 месеца; подновяване на домейни .com, .net, .org, .info, .biz - 19,75 лв. с ДДС за 12 месеца; подновяване на домейни .eu – 15,75 лв. с ДДС лв. за 12 месеца.
Промоцията е валидна до 23.04.2012 г. (вкл). Побързайте!
Весели празници от името на целия екип на нашата и ваша хостинг компания СуперХостинг.БГ!
http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-promotions.php

Да добавя: 54LHDLMC е и за 40% отстъпка за VPS, напр. VPS Про от от 657.92 лв. за година, става 394.50 лв., което си е 29.57 пв. на месец. Проверено!
 
Последно редактирано:
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Здравейте.
Искам да попитам дали този промо код още е активен и къде се слага ?
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Мамка му, преди 1 час си поръчах домеин и хост от суперхостинг.. без да видя тази тема ....
:D
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Не се коси, кодът отдавна не е валиден, дори си мисля, че е бил уникален(само една поръчка). Можело е да спестиш 10% с разни други кодове, но то е колкото за 2-3 бири ;)
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Кода си беше за много поръчки, но от суперхостинг са го спрели като са видели, че вече е публичен.
 
От: 70% отстъпка за домейни и хостинг БЕЗПЛАТНО !!

Въведеният от Вас промо код е неактивен или вече използван със друга поръчка
 

Горе