75 беклинка от .edu и .gov домейни

BullBlogger

New Member
Списък със 75 url, където можете да получите безплатен линк от edu или gov домейни. Както знаете от време оно се носи мълвата, че Гугъл получава процесорен оргазъм като открие подобен род линкове към сайта ви.

Линковете не се модерират т.е. ръгате-имате.

Какво има във файла?

75 различни url където можете да сложите вашия линк
20 отделни домейна, на които са тези 75 страници

Статистика за тези 20 домейна


Page rank
N/A 15
0 0
1 0
2 0
3 25
4 4
5 28
6 1
7 1
8 1

Самите страници, където можете да пуснете вашия линк нямат ПР или е нисък. Това обаче не е от особено значение - в случая целта е да се сдобиете с линк от edu или gov домейн.

Файлът можете да изтеглите от тук

http://www.mediafire.com/?a3fwac35xu746c2

Естествено сега вече някои си задават въпросът защо тази тема е в пазар?

Имах доброто желание да пусна списъка в някаква затворена група, но като гледам групите във форума са отворени, така че този вариант отпада.

Ето условията, при които можете да получите паролата за да изтеглите файла

1. Ако сте на първа страница тук http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=desc&sort=reputation&pp=30 го получавате безплатно

2. Ако сте член преди мен И имате повече мнения И нямате червена репутация МОЖЕ да го получите безплатно стига да не сте в блек листата ми (в общи линии там е един келеш и той си го знае)

3. Ако до момента сме имали някакви отношения и сме с взаимно добри впечатления, ще го получите безплатно, независимо дали отговаряте на някое от горните условия

4. Ако не попадате в нито една от горните категории с радост ще споделя паролата за изтегляне на файла срещу скромната сума от 20 лв платими в ипей

5. Ако отговаряте на условията в точка 4, но ви е зачервена репичката ИЛИ сте член на форума от по-малко от месец с не чак такова удоволствие ще споделя паролата за списъка с вас срещу скромната сума от 50 лв платими в ипей

За да не ми препълните кутията за лични - файлът не е някаква манна небесна, просто нямах желанието да го споделям с всеки за да не бъде оспамен до безобразие.

ПП файлът е уникат - демек не съм го копнал от някъде, мое творение си е и сам съм си намерил тези страници.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Интересно... списъка нов ли е или е стар? Че аз тука се сетих из някакви пдф-ки, имаше бонуси еду и гов линкове да ги пусна, ако някой има желание ( безплатно ). Само да не стане да се дублираме със линкчетата?
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

BullBlogger ще се радвам ако получа паролката :) Мисля отговарям.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ще бъда благодарен ако я изпратиш и на мен :) ... мерси предварително
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Мисля, че падам в категория две, но съм от по – тихите.
Моля, изпрати ми ЛС.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз в кръга на шегата, да изкажа тълкуването на 5-те точки които си написал. :)

1. Ако сте в топ 30 спамери на онази страничка, получавате го безплатно.
2. Ако сте по голям спамер от мен - получавате го безплатно
3. Ако до момента сте ми плащали за подобни неща - получавате го безплатно
4. Ако не отговаряте на 1 2 3 с радост ще ви изгърбя с 20 кинта
5. Ако не отговаряте дори и на 4 и сте някакъв новак, няма да ви е кеф, но с удоволствие ще ви изгърбя с 50 кинта.

Нищо лично към автора както казах това е черен хумор за искренността :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Прати и на мен паролата ако отговарям на условита...
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Мерси BullBlogger, чудесен списък. Много добре структуриран и изключително полезен.
Линковете са доста ценни и най-важното, качествени.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз в кръга на шегата, да изкажа тълкуването на 5-те точки които си написал. :)

1. Ако сте в топ 30 спамери на онази страничка, получавате го безплатно.
2. Ако сте по голям спамер от мен - получавате го безплатно
3. Ако до момента сте ми плащали за подобни неща - получавате го безплатно
4. Ако не отговаряте на 1 2 3 с радост ще ви изгърбя с 20 кинта
5. Ако не отговаряте дори и на 4 и сте някакъв новак, няма да ви е кеф, но с удоволствие ще ви изгърбя с 50 кинта.

Нищо лично към автора както казах това е черен хумор за искренността :)

Аз понеже не съм в добро настроение тази сутрин ще ти кажа как разтълкувах

1. Предприемач е спамерски форум без никаква полезна информация в него и юзърите му са дебили, защото дават реп на най-големите спамери
2. Много държиш да получиш второто място в блек листата
3. Вече и с теб имаме отношения но впечатленията не са добри, поне не взаимните, а за твоите честно казано не ме е еня особено. Ако е нужно да го обясня по-простичко - от този форум почти нямам клиенти, така че под отношения имам предвид хора, с които по един или друг повод сме разговаряли или сме си помагали взаимно (без значение кой на кого). Вероятно не един и двама ще споделят дали съм им искал пари за отделеното време в скайп или на лични
4. Прочети пак пасажа за групите
5. Определено не четеш между редовете - тъй като не споделям мнението ти по т.1 смятам, че юзърите, които са се издънили в този форум нямат нужда от такава информация или могат да отделят няколко месеца четене и да научат как да си я намират сами. Споделям тази информация безплатно просто защото смятам, че въобще ми е пораснал акъла да я събера и оценя малко или много благодарение на този форум. Точно по тази причина я споделям с хора от, които съм "взел" нещо. В група четири и пет в най-общия случай попадат "предприемачи", които са виждали 20 долара само на картинка и все още си пипат чу*ката с доволна физиономия на клиповете на Гергана

Не ти разбрах черния хумор честно. Ако смяташ, че нещо не съм те изтълкувал правилно чувствай се свободен да споделиш. Не е зле обаче тоя път да редуцираш черния хумор до нула
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Интересно... списъка нов ли е или е стар? Че аз тука се сетих из някакви пдф-ки, имаше бонуси еду и гов линкове да ги пусна, ако някой има желание ( безплатно ). Само да не стане да се дублираме със линкчетата?

списъкът е правен вчера специално за форума. всички линкове съм ги намерил сам. не мога да гарантирам, че не се повтарят - нямам идея какво има в тия пдф-ки
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Определено добро списъче! I ♥ Edу & Goф
Мерси, че сподели
 
От: От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз понеже не съм в добро настроение тази сутрин ще ти кажа как разтълкувах

1. Предприемач е спамерски форум без никаква полезна информация в него и юзърите му са дебили, защото дават реп на най-големите спамери
2. Много държиш да получиш второто място в блек листата
3. Вече и с теб имаме отношения но впечатленията не са добри, поне не взаимните, а за твоите честно казано не ме е еня особено. Ако е нужно да го обясня по-простичко - от този форум почти нямам клиенти, така че под отношения имам предвид хора, с които по един или друг повод сме разговаряли или сме си помагали взаимно (без значение кой на кого). Вероятно не един и двама ще споделят дали съм им искал пари за отделеното време в скайп или на лични
4. Прочети пак пасажа за групите
5. Определено не четеш между редовете - тъй като не споделям мнението ти по т.1 смятам, че юзърите, които са се издънили в този форум нямат нужда от такава информация или могат да отделят няколко месеца четене и да научат как да си я намират сами. Споделям тази информация безплатно просто защото смятам, че въобще ми е пораснал акъла да я събера и оценя малко или много благодарение на този форум. Точно по тази причина я споделям с хора от, които съм "взел" нещо. В група четири и пет в най-общия случай попадат "предприемачи", които са виждали 20 долара само на картинка и все още си пипат чу*ката с доволна физиономия на клиповете на Гергана

Не ти разбрах черния хумор честно. Ако смяташ, че нещо не съм те изтълкувал правилно чувствай се свободен да споделиш. Не е зле обаче тоя път да редуцираш черния хумор до нула

добър диалог с теб, в тема тук, води ли се за 'работили с мен'? :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз в кръга на шегата, да изкажа тълкуването на 5-те точки които си написал. :)

1. Ако сте в топ 30 спамери на онази страничка, получавате го безплатно.
2. Ако сте по голям спамер от мен - получавате го безплатно
3. Ако до момента сте ми плащали за подобни неща - получавате го безплатно
4. Ако не отговаряте на 1 2 3 с радост ще ви изгърбя с 20 кинта
5. Ако не отговаряте дори и на 4 и сте някакъв новак, няма да ви е кеф, но с удоволствие ще ви изгърбя с 50 кинта.

Нищо лично към автора както казах това е черен хумор за искренността :)

1. Това не е списък на хората с най-много мнения, а на тези с най-голяма репутация.
2. Форумът е на 3 години близо, нормално е да има хора с много мнения и те да не са СПАМ!
3. От началото на форума BullBlogger ми е помагал n брой пъти. Толкова много време ми е отделил, а когато исках да му платя някаква сума за всичкия му отделен труд, той не пожела да вземе парите и пак ми прати този списък БЕЗПЛАТНО!
4. Нормално е за хора с червена репутация да вземе някакви пари. Всичко е открил и направил самичък, а пък хората с червени точки със сигурност са се провинили с нещо, за да ги имат.
5. А за тези с 2 червени точки няма какво да коментирам...

Това беше от мен :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

добър диалог с теб, в тема тук, води ли се за 'работили с мен'? :)

ми води се, ама може ли да ми опресниш паметта? извинявам се наистина ми убягва, не се правя на интересен
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

коментирахме с тебе малко техническата част на исок бокс. преди време беше.
 

Горе