Продава се: 8 броя сайтове (Плащате съдържанието, получавате САЙТ)

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте, Колеги!
Продавам 8 броя сайтове ( 6 БГ + 2 ЕН ). Продажбата им не е спешна, но времето ми за тяхната поддръжка е недостатъчно...
И тъй като, я се продали , я не, в сайтовете се налива уникално съдържание и снимки, според времето и възможностите ми!

>>>САЙТОВЕ<<<

1. Сайт №1 - език: BG, категория: Музика
2. Сайт №2 - език: BG, категория: Обща (30+)
3. Сайт №3 - език: BG, категория: Обща (бижута, храни и напитки, здраве, красота, туризъм, интериор, мода, тя и той, любопитно)
4. Сайт №4 - език: BG, категория: Забавни снимки, гифове и видеа
5. Сайт №5 - език: BG, Категория: Забавни снимки и гифчета
6. Сайт №6 - език: EN, категория: Обща (красота, мода, здраве, интересно)
7. Сайт №7 - език: EN, категория: Обща, (градинарство, лозарство, винарство, интересно)
8. Сайт №8 - език: BG, категория: Музика

Съдържанието на сайтовете е изцяло уникално (+90%). Затова съм решил цената им да се сформира по следната формула:

1. Цена БГ сайтове (статии): Брой статии х 5.00 лв
2. Цена БГ сайтове (снимки): Брой снимки х 0.15 лв
3. Цена ЕН сайтове (статии): Брой статии х 8.00 лв
4. Цена БГ сайтове за музика - по договаряне

Печалба: Задоволителна, но не достатъчна! (Адсенс, Бг мрежи, Директ, платени публикации)
Трафик и други: Проверка чрез тулове в мрежата (за снимки и обяснения, нямам никакво свободно време)
За контакти: Пишете на ЛС, скайп или форма за контакт към сайта!

Запазвам си правото да коментирам и обсъждам сайтовете, само с доказали се сериозни и потенциални купувачи! Благодаря за разбирането!
 
Последно редактирано:
Проявявам интерес, но след като нямаш свободно време да ми предоставиш и screenshot информация какво правим?
 
Проявявам интерес, но след като нямаш свободно време да ми предоставиш и screenshot информация какво правим?
"Запазвам си правото да коментирам и обсъждам сайтовете, само с доказали се сериозни и потенциални купувачи! Благодаря за разбирането!"
 
Здравей.

Ако може линкове към
1. Сайт №1 - език: BG, категория: Музика
2. Сайт №2 - език: BG, категория: Обща (30+)
3. Сайт №3 - език: BG, категория: Обща (бижута, храни и напитки, здраве, красота, туризъм, интериор, мода, тя и той, любопитно)
 
Здравей,

Интересуваме ме Сайт №3 - език: BG, категория: Обща . Можеш ли да ми пратиш линкове на лично съобщение.
 
Здравей колега,

Имам интерес по Сайт №2 - език: BG, категория: Обща (30+)
може ли на лично да ги видя?
Имаш ЛС.
Сайт №1 е с променен дизайн, но има още какво да се желае... Музикалните фенове са на ход! :)
 

Горе