Продава се: ....

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   1
Поредната шано обява в тоя сайт - продава се "няма да ви кажа какво" на цена от 15 000 лв. А бе вие хора познавате ли парите?!
И това за сайт, който все още не съществува. :D Ми аз тогава съм милионер, както и повечето хора тук. Луда история.

AIV

New Member
Подкрепям мнението на колегата.Няма как да се купи сайт с тази информация.Разбирам , че момчето се притеснява да не му откраднат идеята , но продажба така не се случва.

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
но поради името си, което е фраза, която шофьорите в България повтарят непрекъснато
Някаква псувня? :rolleyes:

А сега сериозно! Може ли поне да споделиш какво представлява сайта? Медия, сайт за обяви, продукти, някаква услуга или нещо свързано със шофьорските курсове?

Станимир И

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет, сайта не струва повече от 1000 - 1500 лв, нищо лично. Надявам се да ме разбереш, сайт за 15 хиляди лева трябва да има поне съдържание за 5 хиляди и още 10 хиляди в печалба за 6-12 месеца. Остави какво бъдеще има, всеки сайт със 1/2 милиона за реклама има бъдеще. Аз препродавам сайтове, мога да ти намеря купувач за сайта, но просто ще ти кажа че преди 2 седмици продадох софтуер тип ManyChat пълно копие за 10 хиляди лева, само клиента трябваше да вкара неговите банки и да започне да пуска софтуер и планове за клиенти. Нищо лично, просто ако реално има потенциал е хубаво да споделиш повече информация за проекта, такива проекти се купуват от новаци и те искат да видят 12 месеца дали има някаква печалба, ако проекта е стартиращ тука трябва да е уникално, но щом е Wordpress значи има копие заедно със темата кояето е Divi, тука всичко спира до макс 2 хиляди лева. Надявам се да ме разбереш.

Поздрави,
Станимир

То като цяло няма печеливш сайт с автомобилна тематика в България, въпреки, че има доста стойностни и с изсипани 2 торби пари в тях.
Дори това, което е предложил колегата Станимир като цена ми се струва доста завишено, ако някой даде 1000 лв трябва да ги вземеш с усмивка.

kevinbs

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тука от 10 години 90% някой продава нещо ама не казва какво продава

Svetliooo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Тука от 10 години 90% някой продава нещо ама не казва какво продава
Важното е че това, което продават винаги е с голям потенциал!
Видял ли си сайт, който не е с голям потенциал? На всичките им трябва само мъничко, за да пробият, ама сега нямат време да се занимават с тях и ще го подарят за някакви си 15 бона на някого, вместо да станат милионери :D

Може да се направи една книга с вицове от този форум + kpd.bg

• Like
Реакции: dnc

manuel

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Важното е че това, което продават винаги е с голям потенциал!
Видял ли си сайт, който не е с голям потенциал? На всичките им трябва само мъничко, за да пробият, ама сега нямат време да се занимават с тях и ще го подарят за някакви си 15 бона на някого, вместо да станат милионери :D

Може да се направи една книга с вицове от този форум + kpd.bg
Което ми напомня един от диамантите на kpd :)

Svetliooo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Което ми напомня един от диамантите на kpd :)
Този тук дори е евтин. Имаше един пич, който търсеше около един милион. Дори го бях запазил в archive.io, защото беше хипер абсурден :D
Не че и тази тема не е хипер абсурдна, но ...

Чудя им се - наистина ли си вярват толкова много или само се ебават?

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   1
Ей, съсипахме човечето... :D
След Нова година аз ще продавам зелева чорба. По 150 лв литъра. :D
Ще събирам за апартамент в Люлин. :D

Горе