90 Статии на различна тематика

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
138+ Статии на различна тематика

Продавам 138+ написани статии на различна тематика. Статиите са на английски език и са уникални(проверени с Copyscape).
Повечето разполагат и с ключова дума, около която е изградена статията.

При закупуването на статии с дължина повече от 2500 думи, то предлагаме и 20% отстъпка.
За плащане използваме PayPal.

Списък с заглавията, броя думи и цената на всяка статия можете да намерите в този Google файл.

Реших да пусна няколко ревю статии. Офертата е следната: 6 потребителя от форума могат да си изберат която си пожелаят статия от списъка и да я получат с 50% намаление. За да се класирате за офертата трябва да имате минимум 50 мнения и положителна репутация/itrader.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: 90 Статии на различна тематика

Харесах си няколко статии, но може ли преди това да ми пратиш линкове към статии писани от теб?
 
От: 90 Статии на различна тематика

Здравей, изпратих ти Sample статии с PM.

По принцип реших да направя оферта за по една ревю статия, която ще важи за 6 потребителя на форума - т.е. избирате си една статия от файла и я получавате с 50% отстъпка. Класира се всеки, който има над 50 мнения и положителна репутация/itrader.

Ще едитна и главния пост, и ще добавя тази информация към него.

Поздрави!

Харесах си няколко статии, но може ли преди това да ми пратиш линкове към статии писани от теб?
 
Последно редактирано:
От: 90 Статии на различна тематика

Здравей,

При закупуване на статия, тя сваля ли се от продажба или може да се купи неограничен брой пъти?

Поздрави!
 
От: 90 Статии на различна тематика

Здравей!

Всяка статия, която бъде закупена се сваля от продажба. А закупилият я придобива ексклузивни права върху нея. Т.е. може да я прави каквото си поиска, да я публикува от свое име, да печели пари от нея, да променя текста и т.н. Нещо като Ghostwriting. :)

Всяка статия е написана с ясната цел да бъде полезна на потребителите, които я четат. Минава проверка на Copyscape за уникално съдържание. Горе в списъка няма спиннати статии, PLR и други тем подобни неща.

Поздрави!

Здравей,

При закупуване на статия, тя сваля ли се от продажба или може да се купи неограничен брой пъти?

Поздрави!
 
От: 90 Статии на различна тематика

Здравейте!

Решихме да намалим цените на статиите в списъка.

В момента статиите са на цена 0.80лв. за 100 думи, като не броим 20-те процента отстъпка за количество.

Поздрави!
 
От: 90 Статии на различна тематика

При покупка на всички статии накуп правим допълнителна отстъпка и цената на 100 думи(заедно с 20% отстъпка) става 0.50 лева.

Ако имате въпроси, моля да се свържете на лично съобщение :)
 
От: 90 Статии на различна тематика

Колега писах ти Лично ,но не ми отговаряш,а виждам че влизаш ?
 
От: 90 Статии на различна тематика

Каква ще е цената за 10 15 или 20 статии ?
 
От: 90 Статии на различна тематика

Я ми прати и на мен sample на работата ти.
 
От: 90 Статии на различна тематика

Каква ще е цената за 10 15 или 20 статии ?

Получавате 20% намаление от цената, изписана в файла от началният пост.

Я ми прати и на мен sample на работата ти.

Ще се радвам, ако ми пратите нишите, в които имате нужда от съдържание на ЛС, за да Ви дам по-автентичен sample(нещо, което е в тази ниша или подобна).
 
От: 90 Статии на различна тематика

Имаш лично надявам се скоро да ми отговориш !
 
От: 90 Статии на различна тематика

Комуникацията с колегата много сериозно куца даже не съществува !
 
От: 90 Статии на различна тематика

Свършихме работа с колегата бързо - има няма 10 мин, доволен съм от статиите. ( Най вероятно колегата не влиза често във форума, иначе е точен )
 
От: 90 Статии на различна тематика

Здравейте!

Всички статии от листа са продадени, така че офертата вече не е активна.

Ще пусна скоро 100+ нови статии в нова тема.

Поздрави!
 
От: 90 Статии на различна тематика

Изключително недоволен съм от този потребител!

Закупих 3 статии от него, а в две от тях имаше проблеми.

Едно от статиите завършва така:
"So, enjoy your refreshed and revived home and "

Ето и абзац:
"feeling of coziness and forms their unique style.
s"

Писах му, но отговор няма. Взе парите и дим да го няма!!!
 

Горе