90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

SmartBusiness

Active Member
Награда за цял живот корумпирана, неморална съдийска кариера – 90 000 лева обезщетение при пенсиониране. Капката, която може би преля чашата.

Венета Марковска щяла да се пенсионира след като позорно беше възпрепятствана да се загнезди в Конситуционния съд. И ЩЯЛА ДА ПОЛУЧИ 90 000 ЛЕВА ОБЕЗЩЕТЕНИЕ ЗА ПЕНСИОНИРАНЕ.

Вместо да бъде разследвана, да бъде обвинена и вкарана в затвора, да и се отнеме цялото имущество, както и на нейният престъпен кръг – ние данъкоплатците я изпращаме по живо по здраво с премия от 90 000 лева? Пари, които ще смъкнат от нашият гръб, за да и дадат за добре свършената работа. Цяла кариера в услуга на престъпници.

Това е лудост. Това е малоумие. Това не може да се случва. Докато баба ми (както и повечето баби и дядовци) взима 140 лева пенсия и се чуди как да си плати лекарствата – тази корумпирна нагла, която в системата си е взимала по 4500 лева заплата + милиони левове рушвети, не само, че няма да бъде разследвана, ами ще бъде и обезщетена. Докато ония смешник Дянков ми обяснява как няма пари за 13 пенсия...


Присъедини се към групата ЧАШАТА ПРЕЛЯ във Фейсбук, където ще обсъждаме нашите действия. Действията на народа ! ВРЕМЕ Е ! СЕГА !


Разпространете страницата ако искате най-накрая да вземем нещата в наши ръце, че вече не се живее !
 
Последно редактирано от модератор:
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Верно ли 4500 лв. взема една съдийка? ЕБАСИ ... На какво отгоре взема такива пари?

Другото няма да го коментирам, че много нецензурно ще стане.... Нали само военни и полицаи вземат така заплати... Все в техните канчета ни насочват погледите, а то тея корумпирани престъпници вземали 3 пъти повече и от тях ....
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Пак станахме за смях, Европата праща предупредителни писма на наште гавази да не я назначават в КС, и след хиляди пинизи и врътки и след като се разбра че ще има наказания от ЕС ако не си вземат забележка, накрая трябваше президента президента да я изреже и след това ББ да го похвали
Оставката и сега един вид я реабилитира и отгори на туй ще вземе един законен рушвет да си трай
Направо ме е срам, че живея в такава страна
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Нека използваме тази страница за основа на която ще съградим гражданска революция. Това не може да продължава. Всички имаме идеи. Всички имаме критики. Нека това малоумие с тази премия от почти 100 000 лева да послужи за катализатор на нашите настроения.
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

супер, супер новинка :)
колкото повече такива - толкова по-добре!
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

айде събирайте подписи и догодина на изборите предприемаческа партия, само това е решението
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Яка цифра...!
По закон напускащите сферата взимат 20 брутни заплати, освен.... ако не са дисциплинарно уволнени. Е, в случая явно не е дисциплинарно уволнена :)

Хех едно време ми викаха наще "хайде намаза ти времена да въртиш частен бизнес...че се скъсаш от пароци, а тия държавните служители умират от глад, учили по 5-7 години за тоя дето духа" :) Сега, частният бизнес е размазан, а държавните служители взимат по 5670лв брутна заплата ахахахах кой каза, че в БеГе за малки заплатите :lol::lol::lol:

Вееком веекооом яко Ту БеГе, ен агейн ен агейн....
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

"Марковска today:
-Над мафиотската матрица бях протекция.
ЦвЦв ме предложи за съдийска свирка,
но от Брюксел ни направиха инспекция
и президента ме отряза, и стана цирка.

Но от водата суха излизам, ще ви кажа,
посъветваха ме, да си подам оставка,
така и законен рушвет ще намажа
и ще спра делото по европейска справка.
"
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Сега само азис трябва да го изпее и картинката е пълна 8)

"Марковска today:
-Над мафиотската матрица бях протекция.
ЦвЦв ме предложи за съдийска свирка,
но от Брюксел ни направиха инспекция
и президента ме отряза, и стана цирка.

Но от водата суха излизам, ще ви кажа,
посъветваха ме, да си подам оставка,
така и законен рушвет ще намажа
и ще спра делото по европейска справка.
"
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Сега само азис трябва да го изпее и картинката е пълна 8)

Не ми харесваш стиховете ли? :rolleyes:
Творчеството си е творчество, но циганските ритми не ми харесват8)
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Е щом ти е харесал текста:beer:





Цачева се намеси и НС се отказа от Марковска

С освобождаването на Марковска обаче приключва и проверката на етичната комисия към ВСС, която започна след публикации в медиите по неин адрес.

Това означава, че при напускането си Венета Марковска ще вземе и 20 заплати обезщетение, които й се полагат по закон. Тя вече обяви, че е подала молба за пенсиониране, за да няма повече никакви спекулации около нейното име.

Припомняме, че скандалът тръгна след избирането на Марковска за конституционен съдия от парламента въпреки постъпилия сигнал срещу нея за търговия с влияние и конфликт на интереси. Независимо от това тя беше подкрепена от всички партии в парламента без „Синята коалиция“. Това предизвика остра реакция на ЕК, която заплаши страната ни с извънреден мониторингов доклад.

Източник

България е един голям цирк в очите на Европа, аз не искам да съм клоун със закърпени гащи и да превъзнасям някаква си Тиква
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

айде събирайте подписи и догодина на изборите предприемаческа партия, само това е решението

То подписите са лесни, ама трябва и много парички да се посъберът :twisted:
 
От: От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Нали само военни и полицаи вземат така заплати... Все в техните канчета ни насочват погледите, а то тея корумпирани престъпници вземали 3 пъти повече и от тях ....

Военните не братле! Освен ако си бил на мисия, но аз така и не пожелах да отида на мисия, защото не бих отишъл да хабя здраве и нерви заради чужда война. Виж за родината - с две ръце съм. Аз нали работих кадрови войник до преди няколко години до като разформироват поделението ( писах за това в други теми тук, бях в Зенитно Ракетни Войски и Противовъздушна Отбрана, и след нощен наряд отивах на втората ми работа в PC-сервиз ) и ще ти кажа че заплатите не бяха повече от 500 лв. на войник. Само офицерите взимаха повече, но зависи какъв чин имат, и каква длъжност. Но това за армията е друга тема и не бих искал сега да коментирам.

Всъщност най много заплати взимат полицаи и пожарникари. Съдебната система е най порочната корумпирана система в България, и това го знае цяла Европа. Не виждам с какво толкова е заслужила тая мърша тия пари. Колко убийци е оправдала и пуснала на свобода от които много семейства са почернени от загуба на близките им убити от рецидивисти ? А колко невинни е вкарала в затвора които да запълнят дупките и да покрият истинските извършители ? Само тя си знае! Видях и студената безчувствена каменна мутра на тая! Колеги знаети ли какво ще допълня - в гробищата никой нищо не взима. Не знам някой да е взел кола, къща или кола.

П. С. Присъединих се към страницата във фейсбука.
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

да не отварям нова тема:

Дянков: Не мога да живея с 620 лева на месец
На зрителски въпрос Дянков отговори, че не може да кара семейството му само с 620 лв. на месец, като обясни, че плащал само 1000 лв. за наем, 500 лв. за вода, електричество и комуникации и т.н.*

Ние го знаем...но има наглостта да го каже?
 
От: 90 000 лева за Марковска - ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Финансовият министър посочи като положителен пример министъра на културата Рашидов, който го убедил, че иска повече пари, за да се бори с чалгата.

:-o :-o :-o :-o
 

Горе