Adsence 600x300 - КАК?

venci

Active Member
Как мога да направя банер за adsence с размери например 600x300 или 600x250

Гледам, че има сайтове които си го подволяват!
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

да това го знам за 300x600, но

обратното 600x300 има ли възможност
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

Ти пък сега - не знаеш ли как се правят адсенс реклами? И там от менюто да си избереш рекламния елемент: 300х600? Иначе не знам да има реклами с посочените от теб размери. Сега проверих и за адаптивните рекламни елементи, които все още са в бета, но и там не успях да видя подобни размери.

Друга възможност - да сглобиш няколко реклами за да достигнеш тези размери.
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

да това го знам за 300x600, но

обратното 600x300 има ли възможност
А сори не съм зацепил. Визуално може да го сглобиш от два юнита 300х300 или 300х250 с малко css, ама не мисля, че ще е много кликаемо.
Има и някакви респонсив адс бета, но не съм си играл.
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

Това са реклами от премиум акаунти, които договорят различни условия с адсенс. Преди битуваше мнението, че това са сайтове, които генерират над 20 000 000 импресии месечно, но стана ясно че условията се договарят поотделно за всеки сайт. Как става обаче нямам представа. Знам, че има лицензирани посредници, които съдействат за придобиването на такъв статут, срещу определена сума, естествено.
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

Това са реклами от премиум акаунти, които договорят различни условия с адсенс. Преди битуваше мнението, че това са сайтове, които генерират над 20 000 000 импресии месечно, но стана ясно че условията се договарят поотделно за всеки сайт. Как става обаче нямам представа. Знам, че има лицензирани посредници, които съдействат за придобиването на такъв статут, срещу определена сума, естествено.

Не е така, като станеш достатъчно голям и от Адсенсе те търсят и ти дават права за др тип акаунт. Можеш да си избираш мин. цена на клик, и всякакви други глезотии. Мисля, че те си преценяват кога си достатъчно голям.
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

да това го знам за 300x600, но

обратното 600x300 има ли възможност

В стандарта не можах да го видя, но в други сайтове съм виждала. Използват новия респонсив бета формат и слагат в css размера, който искат. Има една малка подробност обаче - всички сайтове си слагат каквито искат размери (виждала съм дори 950/300 - тук http://gotvach.bg/n5-41352-Чаят_от_целина_помага_при_камъни_в_бъбреците). Доколко така поставени размери са по правилата нямам представа и не намирам никъде инфо по въпроса. Иначе по подразбиране респонсив формата си идва с няколко стандартни размера.
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

Можеш да си избираш мин. цена на клик, и всякакви други глезотии. Мисля, че те си преценяват кога си достатъчно голям.

Щом могат да си избират чинимална цена на клик, това означава ли че те лапат големите кинти, а на малките сайтове остават глупавите реклами с по ниска цена на клик?
 
От: Adsence 600x300 - КАК?

Щом могат да си избират чинимална цена на клик, това означава ли че те лапат големите кинти, а на малките сайтове остават глупавите реклами с по ниска цена на клик?

Добре дошъл в света на Адсенс. Именно.
 

Горе