Adsense банер проблем

naskobg

Well-Known Member
Здравейте.
Значи проблема е следния. От доста време насам гледам че банера на гогъл не се променя ,никакви други линкове. Снощи имах малко повече време за да видя защо е така.обаче нещо не се оправя.Местих банера къде ли не..обаче не става. Някои да знае защо?. Става дума за този банер който е над линковете тук - http://tntrealestates.com/

На банера се изписва -
"Gulf Hurricane Relief - Help support clinics providing critical Aid to Evacuees Огласи за јавни сервиси на Google.Рекламирај се на овој сајт."

Mного е странно..Само дето не съм махнал цялата страница и да сложа само банеа..какви ли не опити не правих.. :?:
 
батка

батка пробвай да махнеш всички
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251" />
от сайта си където се ползва само английски това ще помогне доста .
и сподели после на icq какво е станало , стори ми се ония ден ,че нямаше тоя чарсет като ти казах това н но пробвай .
 
тс..същата работа.Изглежда гогъл нещо са се заяли с мен точно за индекс страницата ми и са затворили адс само за индекса. това вече взех да си мисля.
 
дам явно няма да ми помогнете..както и да е.
може би гугъл са ме банали за индекс.
 
Виж какви ти дава като дадеш с G. Adsense Preview Tool. На мен ми даде 3,4 възможни причини защо не може да покаже смислени реклами.
Другото което забелязвам, е че езика е сръбски или не знам точно. Това въобще не е хубаво. Мисля, че не са те баннали, просто това е временно.
Пробвай да добавиш повече контент около рекламата.

Този мета таг също не ми харесва "<meta name="country" content="Bulgaria" />"
Провери във G. Site Map дали нямаш някакво съобщение за това че не може да ти аксесне страницата.

Дано това помогне. Успех!
 
Здравейте, попаднах случайно на този форум и по специално на тази тема, тъй като имам същия проблем и никакво решение...Писах на google но получих само тривиалните им обяснения с възможни причини:)
naskobg дали ше можеш да споделиш как фиксна проблема... много благодаря предварително!!!
 

Горе