Adsense прблем

danko6

Well-Known Member
Имам един проблем сложих си реклами на един нов сайт.
Рекламите вървят на сайта кликове ми отчита, но не ми отчита посещения примерно сайта има 10 посещения и 1 клик отчита само 1 показване и 1 клик нищо друго, на какво може да се дължи това ?
 
От: Adsense прблем

Данните от броячите на адсенс и на другите броячи винаги се разминават, като обикновено адсенс отчитат по-малко. Това не е проблем, по-важно е сайта ти да е читав и да си нямаш проблеми с тях, да не те банват.
 
От: Adsense прблем

Не не тук има проблем 100 процента
значи примерно сега ако вляза в сайта adsense веднага ще отчете 2 посещения и 1 клик примерно но след 10 минути ще си станат отново 1 посещение и 1 клик и не ми отчита никакви показвания на сайта освен кликове, което изобщо не е добре според мен :D А си имам влизания от търсачките и блога си ми ги показва, но самия adsense не ги отчита добавил съм го от 2 дни и от два дни прави тоя номер и не се оправя :D
 
От: Adsense прблем

Рекламите вървят на сайта кликове ми отчита, но не ми отчита посещения примерно сайта има 10 посещения и 1 клик отчита само 1 показване и 1 клик нищо друго, на какво може да се дължи това ?

Сигурно имаш предвид адсенс акаунта, там ти показва импресиите на показаните реклами. За посещенията си сложи брояч.
 
От: Adsense прблем

Точно това казвам в адсенс акаунта не ми показва никакви импреси към този сайт само кликове без никакви импреси, ако влезеш сега ще отчете импресия но след 10 минути си остават отново само кликовете.
 
От: Adsense прблем

Предполагам си сложил домейна в графата на позволените, нали? Това от колко време е така? Каналите какво отчитат - отчитат ли импресии или и при тях има само кликове? На колко страници имаш реклами? Само за тези неща се сещам.
 
От: Adsense прблем

Всичко съм си направил като хората, просто не разбирам какво става и понеже е странно някак не мога да го обясня
но не отчита показвания на страницата
преди малко имаше 10 посетители в сайта и има 1 клик отчете 10 показвания на страницата и 1 клик
отварям профила след 10 минути и са останали
показвания на страници 1 кликове 1 CTR на страница 100%

Това няма да е на добре :D
 
От: Adsense прблем

Щом си направил всичко както трябва, не би трябвало в сайта да е проблема. Дано проблема да е в акаунта и да е временно. Следи тези дни как ще бъде и без това няма какво да направиш в случая.
 
От: Adsense прблем

Точно това казвам в адсенс акаунта не ми показва никакви импреси към този сайт само кликове без никакви импреси, ако влезеш сега ще отчете импресия но след 10 минути си остават отново само кликовете.

От няколко дена забелязвам, че и при мен брояча на импресиите се ебава. Според мен, проблема е в техния телевизор.
 
От: Adsense прблем

Абе адсенс не брои твоите посещения за това е така - от което IP си се логнал в акаунта, като правиш импресии от него не ги отчита, затова като ти влезнеш ти се показва, пък после не...
 

Горе