Adsense в сайт с връзки към...

cumo_bg

Member
Здравейте, имам няколко конкретни въпроса за адсенс

Имам сайт в който имам препратки към торент сайтове и сайтове от които може да се гледа даден филм онлайн, сега искам чрез embed да сложа филми в сайта и директно от него да се гледат. Четох в гугъл но не видях нещо конкретно за такъв случай. Ще съм много благодарен ако някой ми отговори :) и да не е подвеждащ отговора :)

Ако не може embed файл, то поне гугъл ще се сърдили на връзките които имам?

Благодаря ви :)
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Нямаш ли права за филмите - ще се сърди и още как. Ако не те забележи, доброжелатели - мнооого.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

До колкото знам такива сайтове не са разрешени.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Ще се сърди като има embed или и това че има препратки към торент сайтове и онлайн гледане на филми? Някой май от този форум ми беше споменал, че няма проблем ако имам връзки към торент сайтове... Сега имам реклами там, въпроса е след време дали ако види гугъл ще ми тегли ... :) И дали ще ми спре всички плащания от другите сайтове или ще ми спре парите дошли от конкретния сайт?
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Има проблеми и с торенти и с филми и с музика, може да не са те усетили още, но рано или късно ще получиш писъмце от тях :)
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Тъкмо го разгледах сайта - вътре си и с двата крака (дори и в този му вид). Не може да слагаш адсенс до линкове към най-популярните норенти.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Много ви благодаря за информацията :) а може ли някакъв съвет как могат да се печелят пари от такъв сайт, защото и без това доста усилия положих да го направя :) а и има доста филми :)
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Не си и помисляй да слагаш каквито и да е било реклами на Адсенс в подобен род сайтове, но дори и да сложиш ще изкараш не повече от 2-3 месеца и после бан, знам го от личен опит.Хубавото в случая е, че поне те предупреждават и не слагат бана на самия акаунт, а на домейна.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

username :) много ти благодаря за този отговор :) както се казва питай патило а не старило :) и както споменах по горе още сега махам рекламите ;( но какво да се прави по-добре сега от колкото после и да ми теглят шута :) като съм изкарал някоя стотинка повече :)
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

cumo_bg, не си заслужава да те баннат за стотинки буквално, защото с Бг реклами нищо няма да изкараш.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Още един въпрос, за мен е важен, в другите ми сайтове имам връзка към този сайт с филмите, на другите сайтове имам реклами от гугъл, връзките към този сайт с филми, ще ми прецака ли другите ?

username, и ти си много прав че не си заслужава :)
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Още един въпрос, за мен е важен, в другите ми сайтове имам връзка към този сайт с филмите, на другите сайтове имам реклами от гугъл, връзките към този сайт с филми, ще ми прецака ли другите ?


Аз лично тук не мога да ти дам съвет, дадох ти там където съм препатил :).Но пак според мен не е толкова фатално, важно е да нямаш реклами там където си в нарушение.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Относно торентите забрави, но относно филмите не съм съгласен, защото те водят към други видео сайтове, които хостват тези файлове като movshare и други и това не е нелегално. По същата логика ако сложите търсачака на гугъл във Вашия сайт и търсите филми и от там отидете там е същото. Проблема е, че много често гугъл си решават дали искат или не искат, без значение правилата им.
 
От: Adsense в сайт с връзки към...

Получих информацията която ми трябваше, много благодаря на всички, махнах всички реклами, ще ги заменя с банери към другите ми сайтове и готово :) то и без това който знае колко стотинки не печелех от него :) така че няма да е голяма загуба :)
 

Горе