AdSense в темата Parabola

infoblok

Member
Здравейте,

Със свой домейн и хостинг съм, записах си темата parabola, в wordpress. Имам регистрация в adsense получих код, качих си plug-in Google AdSense by BestWebSoft, качих кода в десния страничен бар, под формата на widget, в опциите на plug-in-а имаше възможност да се качат реклами в постовете и в категориите. Рекламите не излизат. Къде греша ?

Sky

Well-Known Member
От: AdSense в темата Parabola

Здравейте,

Със свой домейн и хостинг съм, записах си темата parabola, в wordpress. Имам регистрация в adsense получих код, качих си plug-in Google AdSense by BestWebSoft, качих кода в десния страничен бар, под формата на widget, в опциите на plug-in-а имаше възможност да се качат реклами в постовете и в категориите. Рекламите не излизат. Къде греша ?
Бързаш .

Sky

Well-Known Member

Може ли малко по - подробно ?
След като ти одобрят акаунта в Адсенс, имаш възможност да добавиш рекламен код в сайта си (ти вече си го направил) сега остава да мине самия сайт проверка и ако всичко е ОК до ~24 часа ще започнат да се показват рекламите.
Ако пък е съвсем нов сайта, гледай да има поне 10-на публикации и страници абоут ус и тн. Абе да има съдържание, да не е гол сайт.

infoblok

Member

Реших да ги сложа за цвят, защото съм си избрал еднобразен фон :D Благодаря !

Горе