Adsense в WordPress

molly15

New Member
Здравейте, моля за малко съдействие от хора, които вече имат опит с Adsense. Не знам къде трябва да сложа кода, който ми изпратиха при регистрация на акаунта. Темата е Divi, имам вече поставен код за Analytics в head. Имам празни полета за body, към горната и долната част на публикациите. Къде точно трябва да го поставя и по-удачно ли е да използвам плъгин вместо това. Благодаря.
 
в адсенс ако създадеш реклама ти казва коя част на кода къде се слага. Най-лесния вариант е автоматични реклами , слагаш един код и адсенс сам решава къде да пусне реклами. Имай предвид че след слагането на кода понякога се чака ден два да се появят в нов сайт- докато го одобрят.
 
в адсенс ако създадеш реклама ти казва коя част на кода къде се слага. Най-лесния вариант е автоматични реклами , слагаш един код и адсенс сам решава къде да пусне реклами. Имай предвид че след слагането на кода понякога се чака ден два да се появят в нов сайт- докато го одобрят.
Аз не знам къде да сложа кода, по-скоро малко ме е страх да не объркам нещо...пише, че трябва да е между маркерите head, но там май е кода за analytics...
 

Горе