Adsense индийски трафик

a4kata

Member
Някой има ли няблюдения как стоят нещата с индийският трафик имам един сайт и към момента всеки ден имам по 30-40 посещения от индийци, като цяло не съм си потвърдил адсенсе акаунта, защото ми се струва рано за реклами, но ако някой може да даде отзиви ще съм благодарен.
 
От: Adsense индийски трафик

Зависи от нишата на сайта, за Индия също има добре платени реклами, но ако сайта е шет няма начин да са високи цените на кликовете.
 
От: Adsense индийски трафик

така или иначе като сложиш адсенса ще се показват според държавите, а ти нямаш само индийци, така че да не те бърка колко е
 
От: Adsense индийски трафик

Ами става дума за директорията от подписа ми, странното е, че трафика е индийски а се субмитват 70% английски сайтове.
 
От: Adsense индийски трафик

Ами става дума за директорията от подписа ми, странното е, че трафика е индийски а се субмитват 70% английски сайтове.

Няма нищо странно. :)
 
От: Adsense индийски трафик

Навярно си набит във някаква статия тип "лесни 100 места откъдето можете да вземете dofollow линк" и индиец е шернал това на други индийци. Следва "юруш на маслините".
 
От: Adsense индийски трафик

Като се има предвид, че всеки 2-ри индиец е SEO експерт, няма нищо странно в това директория да се радва (или не) на голямо количество индийски трафик. Същото важи и за сайтове на тема SEO, Internet marketing и Online money making. :)
 
От: Adsense индийски трафик

Като се има предвид, че всеки 2-ри индиец е SEO експерт, няма нищо странно в това директория да се радва (или не) на голямо количество индийски трафик. Същото важи и за сайтове на тема SEO, Internet marketing и Online money making. :)

Не всеки втори индиец е Сео експерт ами на десет индиеца девет :)
 
От: Adsense индийски трафик

Е то това е хубаво все пак де субмитват сайтове, а тея сайтове са си контент, които при добра оптимизация може да носи трафик от гугъл ...
 

Горе