AdSense-ка работа

Kmark

Member
На 09-4-11 нашите инженери ще извършат профилактика на сайта приблизително от 10:00 до 14:00 PDT.

Е това ми пише на профила в адсенс. Понеже предполагам тва е за тея декларациите ама аз нямам и да очаквам ли банн :(:( ?
 
От: AdSense-ка работа

Малко стряска в първия момент да
голямо и червено :)
хаха
забавно е

100% са го направили така за сеир да стряскат хората!

иначе и аз се чудя, ще има ли банове за тия декларации и глупости
 
Re: От: AdSense-ка работа

иначе и аз се чудя, ще има ли банове за тия декларации и глупости
На английски беше доста ясно и стандартно съобщение, може би на български е звучало двусмислено.

Според мен няма да има банове за декларации. Google няма изгода да банва AdSense Publishers. Най-много да те помолят с email да се запознаеш с промените и да действаш съгласно тях. За такива дребни неща никога е нямало банове... няма и да има.
 
От: AdSense-ка работа

Интересно ми е как ще разбрат дали имам декларация :Д Смисъл не ми се вярва някой да тръгне ръчно да проверява дали има декларация, а пък надали бота ще успее да се справи със задачата :)
 
От: AdSense-ка работа

В много сайтове декларацията е скрита с JavaScript така, че проверката от бот не върши работа.

Освен това Google проверяват ръчно страниците на издателите (не знам дали само по сигнал или на случаен принцип; най-вероятно и двете).
 
От: AdSense-ка работа

Наистина от Гугъл си проверяват сайтовете, все пак не забравяйте, че за рекламодателите са направи директория, където са класифицирали сайтовете по теми. Това е невъзможно без ръчна обработка, а аз - "страх лозе пази" и сложих декларация :(
 
От: AdSense-ка работа

Къде е тази директория? Би трябвало да е някъде в AdWords, обаче не съм я срещал досега (въпреки, че прахосах малко пари там).
 
От: AdSense-ка работа

Незнам никой ли не е видял това и да отметне че не иска ? :twisted:



:p:p
 
От: AdSense-ка работа

Къде е тази директория? Би трябвало да е някъде в AdWords, обаче не съм я срещал досега (въпреки, че прахосах малко пари там).
Като си избереш дадена кампания (напр. Кампания #1), после рекламна група (напр. Рекламна група №1) имаш бутон "Търсене и добавяне на разположения" - та там :)
 
От: AdSense-ка работа

@dudi слагаш от всички сайтове които имат адсенсе линк към my-privacy-policy.blogspot.com и си уреден :)
 

Горе