AdSense към банка

sixking

Well-Known Member
Здравейте.

Порових във форума, но не видях някой да е питал това. Интересува ме има ли някакъв интервал от време, когато от адсенс ми казват, че са ми пратили пари на банковата сметка и това наистина да ги изпише, че са пристигнали?
Вчера ми пуснаха съобщението, вярно рано е, но все пак да знам дали да чакам или да разпитвам дали не е станала грешка.
 
От: AdSense към банка

Няколко дни - примерно 3 работни отнема на нормален превод да мине.
 
От: AdSense към банка

При мен вече кацнаха в сметката
 
Последно редактирано:
От: AdSense към банка

И при мен днес долетяха. Явно има един ден разминаване.
 
От: AdSense към банка

Плащате ли някакви данъци на парите от адсенсе , които пристигат по банкова ? Имаше преди някакво твърдение , че с уестърн много по трудно биха ви хванали нап отколкото ако ги получавате в банкова сметка ? Някой имал ли е проблеми ?
 
От: AdSense към банка

Темата е доста Стара, явно никой не е видял, но аз получавах няколко пъти от адсенс, веднъж през уестърн и няколко през банка и никой нищо не ми каза.
Пък и ако се замислите, кой ще види че имате превод по сметката и ще ви каже - абе, тез пари са за мен??
 
От: AdSense към банка

Плащате ли някакви данъци на парите от адсенсе , които пристигат по банкова ? Имаше преди някакво твърдение , че с уестърн много по трудно биха ви хванали нап отколкото ако ги получавате в банкова сметка ? Някой имал ли е проблеми ?
глобите са солени за неплатени данъци:evil:
 

Горе