Adsense не ме приемат

bluefighter

Active Member
Профила не е активен
Тъй като молбата Ви още се разглежда, AdSense профил с тези входни данни не съществува. Ще прегледаме молбата Ви до седмица от датата на подаване и ще се свържем с Вас чрез емайл. Щом бъдете одобрени за участие в AdSense, ще може да влезете в профила си и да започнете. Върнете се към началото на AdSense.



Вече две седмици
 
От: Adsense не ме приемат

Аз пък в адуърдс чакам 1 месец да ми одобрят кампанията за реклама
 
От: Adsense не ме приемат

Още ли се занимавате с Google? Има и други начини да си купите или продадете реклама.
 
От: Adsense не ме приемат

Има и други начини да си купите или продадете реклама.

Това го чета във всяка тема в която става дума за Adsense, но никой не дава конкретни примери.

Както все повече се убеждавам на всички им е много лесно да викат "това не е добре, онова не е добре" ама на пръсти се броят хората, които казват "това не е добре, дайте да го направим така."
mail1_mini.gif


Всеки може да стои и да сочи недостатъците и проблемите, а такива бол - в интернет, в държавата, в хората. Не казвам да си мълчим, но нека превърнем кухата критика в креативна такава - дайте решение на проблема, предложете нещо.

Аз например съм баннат от Adsense, търсих алтернативи, но те са толкова много, че не достигат реклами за едно полезно и разнообразно рекламно каре в сайта ти, да не говорим за няколко такива. Препоръчайте рекламна кампания, която си струва.

Другия вариант е - дайте да харесаме една, да я налазим всички и тя постепенно ще стане алтернатива на Adsense.

@happyslacker нищо лично към теб, просто така се случи. От различни хора съм чел подобни неща и те се натрупаха.
drink_mini.gif
 
От: Adsense не ме приемат

Разбирам, че търсите нещо, което да замества AdSense 1:1 - махате кода на AdSense и слагате новия код. Обаче не става така. Трябва да се търси друго решение.

Например ако имате сайт за филми си правите една фирма за продажба на филми (на DVD) и рекламирате собствената си фирма. Така се спасявате от посредници-кръвопийци ;)

Имаше тук някъде във форума и една тема за това как се договаря реклама директно - без посредничество на рекламни мрежи.

А който иска може и да си направи рекламна мрежа и да печели по 1000% - някои вече направиха ;)

И не очаквайте някой да ви даде инструкции "стъпка по стъпка", които да работят във вашия случай. Такива инструкции има само в книгите за бързо забогатяване, които се продават в ClickBank и в творчеството на Апостол Апостолов.
 
От: Adsense не ме приемат

Прав си. Това е перфектния вариант, но ако имаш сайт за новини например, блог, няколко форума някакви други информационни сайтове тогава какво правим. Тази тактика не е рентабилна и е неизпълнима в немалко случай.

Аз например просто искам да получавам разнообразни реклами от някъде. Нищо повече. Не може човек да огрее на всякъде и да разбира от всичко. Имам си достатъчно други ценности за които да се грижа и нямам време да седна да развия някаква рекламна компания та да си имам рекламки в сайтовете. Има си хора за това. Направили са го или имат време да го направят и си печелят. Лошо няма аз бих ги използвал ;)
 
От: Adsense не ме приемат

Аз пък в адуърдс чакам 1 месец да ми одобрят кампанията за реклама

Пиши им, че чакаш един месец иначе може да чакаш още един. Мен ме мотаха 2 месеца докато не им писах. :)

Вече две седмици

Ако имаш блог на блогър кандидатствай с него май одобряват по-бързо.
 
От: Adsense не ме приемат

Опитай да влезеш в Адсенсе акаунта си директно с ника и паролата, които си задал при кандидатстването си.
Имаше случаи и коментари, че може и да си одобрен, но да не са ти изпратили писмо.
 
От: Adsense не ме приемат

Ако кандидатствам с блог може ли после да си добавя другия сайт
Влизам в профила на адсенс и тогава ми изписва съобщението от първото мнение
 
От: Adsense не ме приемат

Ако кандидатствам с блог може ли после да си добавя другия сайт
Влизам в профила на адсенс и тогава ми изписва съобщението от първото мнение

Като те одобрят веднъж после може да си слагаш адсенса на който си искаш сайт само гледаш да не нарушава някое от правилата на адсенс и си ок.

Това съобщение ти го вади щото още не са те одобрили, май са те забравили. Според мен чакаш ако не те одобрят пробвай с блога. Ако някой има по-добра идея да каже. :)
 
От: Adsense не ме приемат

Има формуляри за оплаквания, запитвания и т.н. Не се пишат мейли ;)
 
От: Adsense не ме приемат

Има формуляри за оплаквания, запитвания и т.н. Не се пишат мейли ;)

Точно там се рових, но не ми даваше да пиша по конкретната тема на оплакването , а за затворени акаунти ... изгубени пароли и тн
 
От: Adsense не ме приемат

Аз съм ги използвал за различни цели и са ми отговаряли. Има поле, където да опишеш точно проблема. Пробвай, нищо не губиш
 
От: Adsense не ме приемат

Отговарят много бавно когато им пишеш директно на посочения адрес (затова пускат един автоматичен отговор да те уведомят).
 
От: Adsense не ме приемат

Пробвах и с блок пак същата работа, взема да се насоча на другаде ....
 

Горе