Adwords без фирма?

Дискусията в 'Pay Per Click Management - PPC Advertising' стартирана от bluefire, Ян 12, 2018.

  1. bluefire

    bluefire New Member

    Рег.:
    Юни 22, 2012
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Здравейте, колеги.

    Бих искал да попитам възможно ли е да използваме Adwords за PPC кампании за нашият пазар, без да имаме регистрирана фирма?

    Доколкото знам от Google изискват ДДС регистрация, но ме интересува дали има възможност да рекламираме без да имаме фирма.
     
  2. vandv

    vandv Member

    Рег.:
    Окт 31, 2010
    Съобщения:
    441
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Да може, лично аз рекламирам през личен профил... като за ДДС, можеш да попълниш ЕГН... няма проблем с това. ;)
     
  3. Stop

    Stop Active Member

    Рег.:
    Юли 26, 2008
    Съобщения:
    358
    Харесвания:
    36
    Точки:
    28
    Ако искаш да спазваш закона не можеш. Но ако не тр бърка те няма да те спрат, защото нямаш фирма. Просто си отговорен за внасянето на 20% ддс над платеното за реклама по чл. 196 от някаква директива на ЕС - номерът на члена е по спомен.
     

Сподели страницата

  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice