Adwords ваучери от Суперхостинг

djingibi

Member
Здравейте,

активирах си акаунта в adwords с ваучер от Суперхостинг (като физическо лице). Качих 32лв. в акаунта, за да ми кредитират бонуса от 90лв. Изразходих този кредит и до 5 дена след това не получих бонуса. Писах на Гоогле и те ми отговориха, тъй като акаунта е за физическо лице от тези 32лв са удържили 5.98лв. за ДДС и затова не ми е бил кредитиран бонуса. Предложиха ми да си направя акаунта бизнес, но щяло да ми се начислява ДДС. Ако акаунта ми е бизнес щели да ми върнат разхода за ДДС и до 5 дена кредитират бонуса от 90лв.

Въпроса ми е тъй като нямам фирма дали ще е проблем, ако акаунта ми е бизнес, т.е по какъв начин ще ми се начислява ДДС и трябва ли да (да имам фирма) се регистрирам някъде?

За тези, които мисля да си активират акаунта в adwords (с ваучера от суперхостинг, с цел получаване на бонуса) като физическо лице е необходимо да качите в сметката си поне 38лв.

Благодаря ви предварително.
(Ако темата не е в правилната секция моля да я преместите в подходяща).
 
От: Adwords ваучери от Суперхостинг

Ебахти циганските номера, с извинение. Не съм го очаквал от там да дойде.
 
От: Adwords ваучери от Суперхостинг

Дам те не взимат на клик или на импресия ддс-то, а като се захрани акаунта първо го дърпат и след това каквото остане за реклама. С две думи цената на клик/импресии, която се използва е без ДДС!
 
От: Adwords ваучери от Суперхостинг

Освен че акаунта ти трябва да е бизнес е задължително фирмата да има ддс номер.
иначе пак си начисляват сами ддс и го взимат от парите които си превел.
питай ги колко пари трябва да преведеш още в персоналния си акаунт че да ти начислят ваучера
това е най-добрия ти вариант
 
От: Adwords ваучери от Суперхостинг

Освен че акаунта ти трябва да е бизнес е задължително фирмата да има ддс номер.
иначе пак си начисляват сами ддс и го взимат от парите които си превел.
питай ги колко пари трябва да преведеш още в персоналния си акаунт че да ти начислят ваучера
това е най-добрия ти вариант


Опитах се да преведа в сметката още 8лв, за да достигна до 30лв чисти, но минималната сума за депозит е 20лв и се отказах. Писах им да ми направят акаунта бизнес, ще видим дали ще го направят. В формуляра, който са изпратили нямаше поле за въвеждане на ДДС номера.
 
От: Adwords ваучери от Суперхостинг

Аз пък вкарах 30 лв. Взеха ми въпросните 5 и нещо. След като похарчих парите ми дойде ваучера от 90 лв на 5-тия ден. Сигурно съм късметлия :D
 

Горе