AdWords - ваучери

Tsveta

Member
Здравейте,

Извинете ме за въпроса, но не разбирам. Ако заредя ваучер (30 лв.), след изчерпването му ще мога ли отново да заредя такъв? Или вече цените са други? И дали след като се изчерпи ваучерът резултатите от трафика ще паднат?
 
От: AdWords - ваучери

Трябва да депозираш и изхарчиш 30 лева за да използваш ваучер от 90-100 лева и доколкото знам е еднократно само за нови акаунти.
 
От: AdWords - ваучери

Много благодаря за отговора!
Значи мога да ползвам ваучер от 30 лв. само веднъж.
А от един мой профил в Google мога ли да ползвам ваучер за два сайта? Мога само за единия? Или мога и за двата с два различни ваучера?
 
От: AdWords - ваучери

В момента няма промо ваучери за нов adwords акаунт и при изхарчени 30 лв да дават 90 лв бонус - аз миналият месец отворих нов акаунт за една кампания, но уви за съжаление не предлагат.
 
От: AdWords - ваучери

Ако някой иска да плаща 50% от изхарчената сума в гугъл може да ми пише лично.
 
От: AdWords - ваучери

Искам да се посъветвам с компетентен човек относно употребата на ваучерите на Google (имам и други питания за платформата). Ако някой може да ми помогне с инфо, в замяна бих могла да предложа редакция на сайт (ще проверя за граматични или стилови грешки).
 
От: AdWords - ваучери

Eдин профил - една фирма (платец). Аз съм ползвала за два сайта.
Отварянето на нов акаунт предполага нова регистрация по ДДС - това е изискването на българския закон, колкото и невероятно да ви се струва.
Изпращали са ми код за нови 90 лв. една година след първата регистрация.
 
От: От: AdWords - ваучери

Eдин профил - една фирма (платец). Аз съм ползвала за два сайта.
Отварянето на нов акаунт предполага нова регистрация по ДДС - това е изискването на българския закон, колкото и невероятно да ви се струва.
Изпращали са ми код за нови 90 лв. една година след първата регистрация.
Я ми дай ако обичаш повече инфо тук - искаш да кажеш, че за да се започне кампания в AdWords може да се плаща само от фирма регистрирана по ДДС ли? Линк към това?
 
От: AdWords - ваучери

Тъй като от 01.01.2007 България официално е член на Европейския Съюз, всеки данък добавена стойност следва да бъде заплатен в съответната държава, тъй като данъка е по презумпция дължим в държавата, където е регистрирана бизнес дейността.

Ако рекламираш за 100 лв. в Г. Те ти пращат фактура за 100 лв, а ти си длъжен да внесеш 20 лв. в държавата. Демек плащаш 120 лв. а рекламираш за 100 лв.
 
От: AdWords - ваучери

Само за регистрирани по ДДС? А за свободните професии? Нали и те могат да издават фактури?

Maverick, вчера отговорих по-подробно на писмото ти (Благодаря ти, че ми писа!), но сега разбрах, че все още нямам право да изпращам съобщения. Изглежда не съм разучила добре правилата тук. Сори!
 
От: От: AdWords - ваучери

Долното не е вярно, ако си регистриран по ДДС на общо основание. (То се дължи, но имаш право и да го ползваш като данъчен кредит -т.е. реално не го плащаш.)

Ако рекламираш за 100 лв. в Г. Те ти пращат фактура за 100 лв, а ти си длъжен да внесеш 20 лв. в държавата. Демек плащаш 120 лв. а рекламираш за 100 лв.
 
От: AdWords - ваучери

Данъчен кредит е сумата на данъка, която регистрираното лице има право да приспадне от данъчните си задължения по ЗДДС...

Приспадане, а не опростяване. Тоест пак ги даваш тия пари под една или друга форма. И реално ГИ ПЛАЩАШ!

Нека и някой счетоводител да се изкаже, но поне на мен колкото ми е известно няма начин да не плащаш ДДС-то.
 
От: AdWords - ваучери

Няма ли някой да внесе яснота? Би било добре да се уточни.
 
От: От: AdWords - ваучери

Я ми дай ако обичаш повече инфо тук - искаш да кажеш, че за да се започне кампания в AdWords може да се плаща само от фирма регистрирана по ДДС ли? Линк към това?

Може да плащаш от лична(нефирмена) сметка и да напишеш реална фирма по ДДС, която не е твоя. Просто няма да си усвояваш фактурите, но те и без това са без ДДС.
 

Горе